Як вибрати rotapost.ru

9-19-2019

not found
Найцікавіші мануали та курси для заробітку в Інтернеті, які допоможуть знайти зручний для Вас спосіб отримання доходу через Internet.
Також хочемо вам порекомендувати rotapost.ru
Зараз я розповім про Ротапост заробіток з інструкцією, що там потрібно робити, а в кінці покажу свою статистику за вісім місяців роботи. Це сайт, яким користуються PR – щики і SEO – фахівці для просування послуг, своїх або чужих проектів, якихось товарів. Ру допомагає власникам блогів їх монетизувати, за рахунок розміщення рекламних матеріалів (про це трохи нижче). Крім сайтів/ блогів, заробляти можна на Youtube каналі, Твіттер акаунті, а краще, коли їх декілька (чим більше, тим вище прибуток). Після чого мої свіжі сайтики відстоюються кілька місяців. Далі дивлюся на динаміку зростання відвідуваності, якщо вона помітна, додаю ще статей, але поступово. Коли сайти проіндексовані, можна закупити трохи посилань в Сеопульте, в Сапі або інших подібних сервісах. Посилання купую на головну сторінку, на категорії і на внутряк. Візьмуть блоги навіть на безкоштовних платформах з доменами третього рівня (ucoz. com, повний список дивись на скріншоті нижче).
Новий сайт (блог) повинен бути регулярно оновлюваним. ru, там же в розділі Допомога Інструкції, є докладний опис з картинками як правильно додати свій сайт і виставити ціну, як приймати або відхиляти завдання і т. Далі слід додати свій сайт/ блог на модерацію, після її проходження можна розміщувати рекламку (постові, статті, прес – релізи), отримуючи за це гроші. Постовий – це невеликий шматочок тематичного тексту, в якому міститься посилання на будь-яку статтю, опубліковану в іншому блозі (сайті). ПР) — текст рекламного характеру, повідомляє якусь нову інформацію (наприклад, свіжа новина, подія, поява акції, зниження ціни на те, оновлення товару, додавання послуг, запуск конкурсу і т. Пост) — добре викладений текст з описом (короткою або повною) послуг, товарів і так далі. Взагалі статті можуть бути про що завгодно, головне зацікавити людину, щоб він перейшов за посиланням у кінці тексту.