Як вибрати сервер

5-30-2019

Как выбрать сервер
Аудиторія азартних людей, які вибирають відпочинок онлайн, досить багатогранна. Завдання новачка в World of Tanks – знайти оптимальний сервер. Не секрет, що більшість завзятих гравців вже встигли визначитися з вибором сервера для успішної гри.
Також хочемо вам порекомендувати Аренда серверов
Вибір сервера WOT Будь-яка інформація через Мережу передається дуже швидко, однак найвищі швидкості нічого не можуть зробити з географічною відстанню. Все ж, якщо сервер знаходиться під рукою, в межах Вашого міста, це одна розмова, а якщо Ви з Москви граєте через режим роботи сервера в Примор’ї, швидкість передачі все одно сповільниться відстанню, з цим нічого не можна зробити. Відстань це дуже помітне, так що гра все одно буде пригальмовувати. Якщо Ви вже розібралися, в чому полягають основні Секрети WOT – як вибрати сервер, Ви тим більш швидко зрозумієте. Основний чинник – розташування цього ресурсу. На всяк випадок, починаючи грати в «World of Tanks», придбайте в осяжному просторі навколо себе кілька найближчих серверів. Тоді, якщо що – то в грі піде не так явно з причини невдалого вибору сервера, можна буде швидко перескочити на інший. А улюблений сервер все одно є у кожного.
Багатьом шанувальникам цієї гри було б важко відмовитися від звичних умов, проте подумайте, як давно Ви взагалі пробували перехід на інший сервер. Пояснення для новачків: ПК перекидає інформацію про Ваші дії на полі на вибраний сервер; Сервер, у свою чергу, підтверджує Ваші кроки; З сервера іде передача даних на ПК, а також комп’ютери Ваших союзників – якщо Ви «світіть», то і на ПК команди – противника.
Ось чому потрібно орієнтуватися на географічну точку розташування робочого сервера World of Tanks, на якому Ви будете проводити час. Зупинившись на віддаленому ресурсі, Ви отримаєте та затримки в грі, і високий ping. А поняття «щастить» або «не щастить» на сервері – це вже з області забобонів, і вже ніяк везіння не пов’язано з технічними параметрами. Ці сервери, відповідно, вписуються в адреси, з яких і можна заходити в онлайн гру. net, одиниця, відповідно, замінюється на інші цифри від 2 до В Амстердамі є і європейський сервер, EU2, під номером EU1 працює кластер в німецькому Мюнхені. Адреси набираються так само, тільки домен потрібно поміняти . Є китайські, північноамериканські, азіатські сервери.
Цю утиліту можна знайти на спеціальній сторінці, вона допоможе проаналізувати якість з’єднання відразу з десятьма серверами для «танчики». Тут зручний багатомовний інтерфейс, так що вибрати підходящий сервер Вам вдасться буквально за пару клацань «мишкою».