Як вибрати шприц вакуумний

10-23-2018

Как выбрать шприц вакумный
Використання продовольчих продуктів високої кухні неприпустимо. Ресторанна індустрія розвивається приголомшуючими темпами, а кількість використання готових напівфабрикатів стрімко зменшується. Не виключенням стає і ковбасні вироби, заводське виробництво яких не вселяє довіри. Ресторатори масово купують електромеханічне обладнання для виробництва ковбаси на власній кухні. До такого обладнання належать куттери, промислові м’ясорубки, фаршемішалки, шприци для набивання ковбас. Основний акцент у процесі приготування ковбасних виробів від початку до кінця припадає на набивання оболонки м’ясною начинкою. Так формується сосиска, сарделька або ковбаса в її кінцевому вигляді, не рахуючи термообробки.
Також хочемо вам порекомендувати https://chel.kompo-rus.ru/оборудование/клипсатор-компо-кн-32/
Шприци для наповнення китайських виробників постійно в наявності. Серед дорожчих, відрізняються наповнювачі ковбас італійського виробництва Fma, Fimar, Frosty. У нашому каталозі представлені шприци для набивання ковбас з об’ємом робочого циліндра від 3 до 15 л, що дозволяє підібрати оптимальну модель для харчового м’ясопереробного підприємства будь-якого масштабу.
Щоб приготувати ковбасу за власним рецептом, необхідно підготувати свинячу шию, свинячий окіст, свиняче сало і ковбасну оболонку (натуральну або штучну). Пропорції інгредієнтів підбираються по смаку: хтось любить ковбасу пожирніше, інші суху. Спеції і часник – обов’язкові підсилювачі смаку будь ковбаси. Щоб додати ексклюзивності в приготовлену вами ковбасу, можна використовувати і інші спеції і прянощі, наприклад чебрець, кінзу або базилік, шафран, розмарин, лавровий лист, чебрець, чилі або паприку.
І так, на першому етапі необхідно подрібнити інгредієнти. Сало необхідно порізати рівними шматочками розміром 0,7-1 див. М’ясо ріжеться великими шматками: 2-3 див. Щоб ковбасна начинка була цілісною, необхідний в’яжучий елемент, яким в даному випадку буде окіст, пропущений через велику решітку м’ясорубки. Часник теж пропускається через м’ясорубку. Замість м’ясорубки, до речі, можна використовувати куттер, але майте на увазі, що після куттери м’ясо буде мати дуже дрібну консистенцію, а також змінюється структура м’яса на молекулярному вигляді, що може позначитися на смак кінцевого продукту.