Як вибрати сканер штрих коду

3-15-2019

Как выбрать  сканер штрих кода
Як вибрати сканер штрих – коду.
Також хочемо вам порекомендувати A-TRADE
Інформація від компаній Як вибрати сканер штрих – коду.
Як вибрати сканер штрих – коду.
Працівники торгівлі знають, для чого потрібен сканер штрих – коду.
Щоб придбати сканер штрих – коду і не викинути при цьому гроші на вітер, необхідно враховувати вид торговельної діяльності та особливості асортименту магазину. Від цього багато в чому залежить вигляд і форма штрих – кодів, нанесених на товари. Так, приміром, не всі сканери здатні зчитувати інформацію з глянцевих або округлих поверхонь. Не всі з них добре працюють при недостатньому рівні освітлення і на далекій відстані.
Слід також брати до уваги і прохідність магазинів: цей фактор вкаже на середню кількість прочитуваних штрих – кодів в робочу зміну. Якщо відвідуваність торгової точки велика, то знадобиться сканер, який швидко справляється зі своїми завданнями. Не пропустіть на увазі й те, як той чи інший сканер працює в сукупності з певними програмами. Якщо ви самі важко зробити вибір, то звертайтеся за допомогою до фахівців.
Сканери штрих – кодів використовують не тільки на касах. Такі операції, як інвентаризація, розміщення товару, переоцінка і багато інших не обходяться без таких пристроїв. Щоб сканер не підводив, перед його вибором проаналізуйте схему руху товарів у вашій торговій точці. Це необхідно для розуміння того, на яких саме етапах вам буде потрібно здійснювати ідентифікацію. Зверніть увагу на сам процес здійснення торгівлі. Це може бути виїзна торгівля або замовлення за каталогами. У кожному з цих варіантів вам знадобляться різні моделі сканерів штрих – кодів.
Відзначимо, що досить часто підприємці використовують такі сканери не тільки для обліку товарів, але і для ідентифікації документів.
Виробники такого обладнання пропонують своїм клієнтам різні види сканерів. Вони бувають ручними, бездротовими, стаціонарними (такі найчастіше використовуються у великих торгівельних мережах). Відомі також пристрої для здійснення контролю вартості і щілинні зчитувачі інформації.
Такі прилади можуть володіти рядом додаткових функцій. В солідних магазинах у продажу є сканери, що мають захист від шкідливих впливів навколишнього середовища і великих перепадів температур. Їх частіше купують для виїзної торгівлі.
Чи вважаєте ви, що це помилка.
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на ua – Сайт міста Кривого Рогу. Для інтернет – видань обов’язкове розміщення прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується за законом.