Як вибрати сканер штрих коду

3-15-2019

Как выбрать  сканер штрих кода
Стара ціна Нова ціна.
Також хочемо вам порекомендувати A-TRADE
Що таке термоголовка. М Швидкість сканування 72 ± 2 рядків в секунду.
Тип сканера штрих кодів -ручний провідний. Інтерфейси – USB (універсальна: емуляція HID або COM), RS232, KBWОпционно -підставка.
Сканер штрих – кодів CINO F680 може використовуватися як в ручному, так і в Hands – Free режимі – досить встановити його на підставку і сканер переключиться в режим роботи «датчика».
Тип сканера – ручний промисловий провідний. Декодирующей системи FuzzyScan 0 Відстань зчитування – 80 див. Ідеальне рішення для сканування крупногаборитных товарів.
Тип сканера – BlueTooth Тип сканування – Linear Imaging Швидкість скан.
Перш ніж приступити до вибору сканера штрих коду, необхідно розуміти, які аспекті в роботі сканера є основоположними.
Зайшовши в інтернет і наберя просте поєднання слів” купити сканер штрих кодів” ви знаходите 3 сторінки фірм, які готові запропонувати Вам величезний асортимент продукції. Як не розгубитися, і найголовніше – як вибрати якісний і функціональний сканер штрих коду не переплачуючи при цьому.
Тип сканера штрих кодів: провідні сканера і бездротові сканера штрих кодів. Провідний сканер штрих коду використовується на робочому місці касира, може продаватися як з підставкою так і без неї. Його ще називають – ручний сканер штрих коду. Бездротовий сканер штрих-коду має більш широкий спектр застосування, може використовуватися як на робочому місці касира, так і для проведення переобліку в невеликих магазинах, а так само для сканування великогабаритних товарів. Технологія сканування –від цього буде залежати з якої відстані ви зможете зчитувати штрих-код, з яких поверхонь і якої якості.
Швидкість сканування і порт підключення в даному питанні я вважаю не основним при виборі, так як практично всі великі виробники роблять універсальний тип підключення –USB сканер штрих кодів з эмулированием інших популярних портів. А щодо швидкості – це взагалі питання не актуальне для ручного сканування. Для отримання більш детальної інформації Ви можете прочитати нашу статтю –« Як вибрати сканер штрих коду ». Придбати сканер штрих-коду USB провідний. Придбати сканер штрих-коду USB, провідний Для спрощення вибору сканера штрих коду ми пропонуємо скористатися нашою системойфильтров.
ТОВ Весь інтернет в одному каталозі.