Як вибрати сканер штрих коду

1-15-2019

Как выбрать cканер штрих кода
ЗА ТЕМЕКак вибрати сканер штрих – коду. Просування сайтів у сфері нерухомості: виводимо бізнес на новий рівень. Сканери штрих – кодів є самим недорогим і ефективним способом управління активами та інвентарем. Для його використання практично не потрібно навчання. Сканери відрізняються своїм форм – фактором і технологіями сканування. Кожна технологія сканування має різні функції і переваги, які роблять їх ідеальними для різних застосувань. Одні вимагають, щоб оператор провів пристроєм по штрих – коду з постійною швидкістю і під певним кутом. Інші виготовляються у формі пістолета – потрібно просто піднести його і натиснути на курок.
Також хочемо вам порекомендувати A-TRADE
Сканери штрих – кодів з фіксованим кріпленням зчитують штрих – коди, коли до них підносять. Більшість мають лазерний сканер, тому вони повинні бути встановлені під певним кутом і на правильному відстані. Такі пристрої зазвичай інтегровані з іншим обладнанням і системами автоматизації.
Широко використовуються у виробництві і для високошвидкісної сортування за конвеєрним систем. Менші моделі зазвичай використовуються в лабораторіях.
Від вибору технології сканування залежить ефективність роботи, дальність та швидкість. ua ви знайдете всі характеристики, щоб зробити правильний вибір. Використовувана технологія сканування не використовує рухомих частин, що робить їх більш надійними, ніж лазерні.
Лазерні сканери штрих – кодів є найпопулярнішою технологією сканування. Вони забезпечують більшу точність і видимість, особливо при яскравому освітленні.
Всеспрямовані сканери штрих – кодів можуть зчитувати незалежно від того, як він орієнтований щодо пристрою. Тому вони прискорюють процес і зменшують втому користувача.
Сканери 2D штрих – кодів можуть захоплювати 2D штрих – коди, а також 1D або лінійні штрих – коди. Вони набирають популярність із – за їх універсальності.
Як вибрати сканер штрих – коду. Просування сайтів у сфері нерухомості: виводимо бізнес на новий рівень.
Охоронна сигналізація для приватного будинку.