Як вибрати смартфон

12-21-2018

Как выбрать смартфон
Вибір недорогого смартфона — справа не проста. Набагато легше йдуть справи в світі флагманів, тут ви просто викладаєте круглу суму за модний гаджет і можете бути впевнені в його якості. Думаю, що навіть половина власників iPhone не знає який у них в смартфоні використовується процесор і скільки відведено гігабайт оперативної пам’яті. Сьогодні я навчу вас орієнтуватися у світі бюджетних смартфонів і зробити правильний вибір.
Також хочемо вам порекомендувати смартфон Honor
Важливо звернути увагу на відгуки в мережі, якщо власники аналогічних смартфонів часто скаржаться на несправність, значить великий відсоток браку. Звичайно, швидше за все зламаний гаджет вам замінять, але ви не будете ж щотижня ходити в сервісний центр. До речі, обов’язково перевірте, чи є наявність останнього у вашому місті, щоб не довелося гаджет поштою відправляти в столицю.
Вбудоване сховище повинно мати обсяг не менше 8 Гб, в іншому випадку, системні програми не зможуть оновлюватися. Якщо виробник пропонує апарат з 4 Гб, то проходьте мимо. Для зберігання більшості додатків і інших файлів ви зможете використовувати карту micro SD. Найголовніше, дивіться, щоб слот для картки не був зрощений із додаткової SIM-картою.
Майже всі бюджетні смартфони підтримують дві SIM-карти — це якийсь мінімум. Але, не всі можуть працювати в швидкісних LTE-мережах. Якщо знехтувати цим параметром, то ви не зможете насолоджуватися швидкісним інтернетом поза будинку або офісу (де є Wi-Fi). Звичайно, не варто забувати про GPS-модуль, який допоможе користуватися навігацією і додатками для роботи в таксі.
Всі бюджетні смартфони працюють на базі Android, шукати якусь іншу операційну систему безглуздо. Навіть якщо ви знайдете щось типу Funtouch OS, то це буде оболонка, що працює під Android і розрахована на користувачів з Китаю. Завжди дивіться, щоб на смартфоні був Android без оболонок і стороннього програмного забезпечення. Такі «примочки» займають багато пам’яті і використовують дорогоцінні системні ресурси.
При виборі бюджетного смартфона в першу чергу варто звернути увагу на відсоток браку і наявність сервісного центру у вашому місті. Потім варто подивитися на технічні характеристики, оптимальний мінімум: 8-16 Гб вбудованої пам’яті і 2 Гб оперативної. Обов’язково дивіться на те, щоб операційна система була «чистою» і максимально свіжою. В останню чергу варто дивитися на дизайн смартфона і вбудовану фотокамеру.