Як вибрати спортивне харчування

11-23-2018

Как выбрать спортивное питание
На сьогоднішній день спортивне харчування стало нагальним питанням не тільки для професійних спортсменів, але й пересічних людей, які тренуються в залі або займаються фітнесом. Давайте розберемося, яким цілям покликаний служити спортпит, і який він буває.
Також хочемо вам порекомендувати https://blackfriday-ukraine.com
Коли людина приймає рішення займатися фітнесом, як правило, він переслідує цілком конкретні цілі. Це може бути схуднення, нарощування м’язової маси, корекція форм або загальне зміцнення організму. Щоб досягти тієї чи іншої мети тільки тренувань недостатньо, важливу роль відіграє і спортивне харчування (раціон для спортсменів). Так, якщо при фізичних заняттях Ви отримуєте недостатня кількість правильних калорій, організм виснажується, і починаються проблеми зі здоров’ям. Якщо Ви втрачаєте вагу, Вам не можна допустити схуднення м’язових тканин – для цього потрібен білок. Якщо ж Ви нарощуєте м’язову масу, Ваш організм повинен споживати більше калорій, ніж він витрачає, щоб у нього був запас для будівництва м’язів. Проте це повинні бути правильні ” калорії, інакше замість м’язів буде рости жир на животі.
Природно, збалансувати свій раціон настільки тонко зможе не кожен. Багато воліють наїстися вдосталь 1-2 рази на день, в решту часу сидіти на перекуси, інші взагалі не знаходять часу поїсти, ходячи голодним до самої вечері. Такий режим харчування зведе нанівець будь-які тренування. З цієї причини спортивне харчування набирає популярність.
Протеїнові продукти – це продукти з високим вмістом білка і майже нульовим вмістом вуглеводів. Білок – основний будівничий і захисник м’язової тканини. Так, якщо Ви нарощуєте м’язи, без білка вони просто не будуть рости. При схудненні організм може втрачати м’язову тканину замість жиру, і саме білок зможе гарантувати Вам, що жир піде, а м’язи залишаться.
Спортивне харчування не має нічого спільного з допінгом, ліками та іншими забороненими препаратами, це – активні добавки для наповнення раціону тренується людини необхідною кількістю білка, амінокислот, вітамінів і вуглеводів. Звичайно, це не панацея, і є ті, хто домагається результатів тільки за допомогою звичайних продуктів, вибудовуючи свій раціон харчування. В цьому питанні кожен повинен робити свій власний вибір.