Як вибрати стелажі київ

9-12-2018

Как выбрать стеллажи киев
Дозволяють при мінімальних витратах зберігати велику кількість особистих речей, продукції і матеріалів. Легка та міцна конструкція, простота в збиранні та регулювання полиць по висоті робить стелажі незамінними помічниками в гаражі, будинку, у погребі, офісі або архіві. В каталозі стелажі розділені по рекумендуемым навантаженням на полицю, це основний критерій при виборі стелажів.
Токож хочемо вам порекомендувати стеллажи киев
Перед тим як купити металевий стелаж, необхідно розібратися, які стелажі бувають і їх основні функціональні призначення. Отже, стелажі металеві можуть бути оцинкованими або пофарбовані порошковою фарбою. Оцинковані стелажі – в першу чергу використовуються у вологих приміщеннях, у погребі, холодильних приміщеннях і т. д., і не бояться корозії. Стелажі пофарбовані порошковою фарбою коштують трохи дешевше, мають більш презентабельний вигляд, і призначені для установки в сухих приміщеннях, таких як в будинку, гаражі, офісі, архіві. Так як стелажі комплектуються з окремих елементів, ви завжди можете купити стелаж потрібної Вам висоти, розміру і кількості полиць, додаткових елементів (обмежувачі, роздільники регульовані підп’ятники і т. д.
У нашому інтернет магазині Ви можете самостійно вибрати і придбати потрібний стелаж або звернутися до наших менеджерів для прорахунку вартості стелажа необхідної Вам конфігурації з урахуванням того, де буде розташований стелаж або стелажна система. Ми накопичили великий досвід у плануванні розміщення стелажів в архівах і офісах, що дозволяє нам максимально ефективно використовувати площу приміщення з урахуванням вимог норм техніки пожежної безпеки. Ефективне планування дозволяє знизити ціну стелажів у проекті. Ми організовуємо доставку стелажів в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Львів і всій Україні.
Інтернет магазин сейфів продає збройові сейфи, вогнестійкі сейфи, зламостійкі сейфи 1 2 3 4 5 7 класу взломостойкості, вогнезломостійкі сейфи, домашні і офісні сейфи, вбудовувані сейфи, депозитні сейфи, ексклюзивні VIP сейфи, шафи металеві для одягу, архівні, бухгалтерські, ссстелли металеві оцинковані, медичні шафи і аптечки. Від відомих виробників Промет (Valberg, Практик) Цибулі, safetronics (Сейфтроникс), Technomax (Техномакс), Ferocon, Паритет-К. З доставкою в Києві, Дніпропетровську, Запороржье, Харкові, Одесі, Львові та всій Україні.