Як вибрати Тонування вікон

2-12-2019

Как выбрать Тонировка окон
При виборі плівки для тонування автомобіля важливим фактором є наявність всіх необхідних сертифікатів якості. Так, Ви зможете вже з перших моментів вибору зрозуміти, яка тонування краще, а яка точно не підійде.
Також хочемо вам порекомендувати Тонировка окон
Також важливим моментом є та мета, яку Ви хочете досягти, тонуючи свій автомобіль.
При виборі плівки для свого автомобіля важливим моментом є узгодження її рівня з державними органами. Тому краще уточнити питання про дозволеної ступеня тонування в ДАІ.
Потрібно пам’ятати, що вибираючи плівку, не варто відштовхуватися від її вартості, адже якісна плівка, яка сертифікована по всім стандартам якості, не може коштувати дешево. Для виробництва якісного виробу необхідно мати дороге сучасне обладнання, тільки тоді можна буде отримати в кінцевому результаті якісний продукт.
До основних відомим компаніям, які виробляють плівки для тонування автомобілів, є LLUMAR, CONTRAST, JOHNSON, Infinity, Martinsville, VA (USА), Solamatrix, SunTek, Solar – Guard, Sun – Gard. При виборі варто звернути увагу саме на ці бренди, які вже мають безліч позитивних відгуків від задоволених клієнтів. При виборі тонування для свого автомобіля варто задуматися, а яка тонировка дозволене за Гостом в країні. Всі існуючі обмеження стосуються лише лобового скла та передніх бокових стекол.
Нормативними актами дозволена тонування зверху на лобовому склі до чотирнадцяти сантиметрів. Також можна використовувати тонування, яка пропускає світло на сімдесят відсотків.
Якщо у вас є плівка, яка не відповідає стандартам, то у вас можуть забрати номери, а також ви будете мати одну добу на усунення всіх наявних несправностей. Ви можете зняти плівку самостійно, тоді номери залишаться у вас, але штраф заплатити таки доведеться. Після того, як у вас були виявлені порушення тонування, ви можете рухатися тільки в бік технічної станції для усунення неполадок. Перед тим, як вибирати плівку для тонування автомобіля, варто зважити всі за і проти. Так, ви зможете зрозуміти, яку тонування краще вибрати.
ДАІ вашої тонуванням і виникнення зайвих питань.