Як вибрати USB перехідник

10-20-2018

Как выбрать USB переходник
Смартфони в даний час користуються дуже великою популярністю, причому настільки, що витіснили з продажу звичайні стільникові телефони. З перевагами смартфонів всі знайомі, однак вони мають один істотний недолік. Якщо ви підключені до інтернету, граєте в ігри або розмовляєте годинами — батарея дуже швидко розряджається… А для того щоб його зарядити потрібно зарядний пристрій і кабель із штекером microUSB. Але не кожен провід підходить для зарядки смартфонів, так як не забезпечує відповідну передачу напруги. Про виборі відповідного проводу для зарядки смартфонів і піде мова в цій статті.
Також хочемо вам порекомендувати ссылочка
Теоретично ви можете носити з собою micro usb-кабель і заряджати смартфон в офісі від будь-якого комп’ютера, або в поєднанні з блоком живлення від розетки. Саме з-за того, що ви часто носите такий кабель з собою, найчастіше відбувається його пошкодження або втрати. Пошкодити такий кабель можна дуже легко, особливо якщо носити його в сумці або рюкзаку упереміш з іншими речами. Також роз’єм micro USB не дуже міцний, тому що для того, щоб був механічний контакт полів, виробники найчастіше використовують злегка зігнуті контакти. А зігнуті контакти як відомо через кілька сотень зарядок можуть розігнутися, від чого дріт перестане виконувати свої функції.
Після цього він перевірив провід шляхом вимірювання напруги зарядки, і головоломка вирішилася сама собою. Так оригінальний провід від ZTE, довжиною 60 см, подавав напругу в 4,6 — тобто опір кабелю було відносно невелике. У свою чергу китайська штампування видавала напруга на рівні 1,9 в. Опір кабелю було настільки велике, що телефон практично не міг толком зарядиться.
Мораль цієї історії досить проста. Досить придбати провід хорошої якості за кілька доларів, щоб можна було без гальм заряджати смартфон від комп’ютера, ноутбука або зарядного пристрою. Також слід пам’ятати, що не завжди висока ціна означає кращу якість. Тепер ви знаєте що якщо телефон заряджається невиправдано довго, проблема знаходиться в новому кабелі, який слід замінити.
коротке порівняння популярних смартфонів Apple. ВидеоЧехол Shiftcam 2.0 для iPhone з дванадцятьма об’єктивами. Огляд і отзывыNiwa — додаток на смартфон яке може вирощувати растенияМобильное кіно — що потрібно для перегляду відео зі смартфона на екрані телевізора?Огляд inkBook Onyx — альтернатива пристроїв для читання книг.
Свіжі новостиОт міських просторів до міських экосистем10 кращих смартфонів для фото і відео 2018 годаТочка доступу Wi-Fi MikroTik LHG XL 5 ac — огляд і отзывыКакие навушники для iPhone вибрати?Як вибрати футбольну форму.