Як вибрати вакуумні шприци

10-23-2018

Как выбрать вакумные шприцы
Це найскладніше питання. Якщо ви підете на ринок – то виявите, що свиняча або черева бараняча просто так не лежить на прилавку. М’ясники кишками не торгують – вони купують вже готові напівтуші і просто їх обробляють. Для того щоб торгувати кишками на ринку, потрібно отримати дуже багато дозволів від ветеринарних служб та дотримуватися, по-перше на виробництво кишок, і на торгівлю ними, що непросто, а для ринку просто нерентабельно. Тому й не торгують! Можна домовитися з м’ясниками і попросити їх привезти кишки і продати “з-під поли”. Повірте мені – це будуть кишки кустарної обробки з залишками слизової, які будуть не відкалібровані за розміром (діаметром). Які привезуть – такі і привезуть. Задоволення для справжнього кулінара від таких покупок мало.
Також хочемо вам порекомендувати https://omsk.kompo-rus.ru/каталог/оборудование/шприцы/
Приклади рецептів ковбаси, приготовленої з використанням даної оболонки для ковбаси – баранячі черева: Рецепт №1 (Ковбаски гриль з баранини), Рецепт №2 (Ковбаски-спіральки Святкові). Набиваються через цю цевку (насадку для баранячої і сосисочної оболонки) тільки тонкі фарші – розпущене на решітці 3-8 мм, шматочки шпику повинні бути не більше 5 мм, інакше фарш буде застрягати в цевке при набиванні, “перетрется” у м’ясорубці і зовнішній вигляд буде нестандартним.
Колаген – білок сполучної тканини. Всі ковбасні колагенові оболонки виготовлені з яловичого колагену, отриманого з спілка яловичих шкур. Колагенові оболонки найбільш близькі до натуральних оболонок за технологічним і органолептичними показниками. З колагену роблять будь-які діаметри оболонок – сосисочні (18-26 мм), сарделечные(28-34 мм), ковбасні (36-45 мм). Поділяються ці оболонки на 2 види – прямі і кільцеві (повністю повторюють зовнішній вигляд черева). Ковбасу в колагенової оболонки типу “Білкозин” ви можете знайти абсолютно в будь-якому магазині у великому асортименті, що говорить про популярність оболонки.
Оболонка представляє собою безшовний рукав кільцевої форми, що виробляється з високоякісного спілка шкури великої рогатої худоби. Фактично, це ідеальний варіант для виробництва ковбас у вигляді кілець, півкілець і батонів дугоподібної форми. Даний тип оболонки є аналогом натуральних кіл і яловичих і свинячих черев, і має суттєві переваги перед ними, а саме: стабільність калібру і бактеріальну чистоту.