Як вибрати вакуумний шприц

10-23-2018

Как выбрать вакумный шприц
листопада 2015, EAOMedia. Високотехнологічний вакуумний шприц для виготовлення сосисок, сардельок і ковбас поповнив арсенал європейського обладнання нового м’ясопереробного заводу “Бридер” в Біробіджані. Дорога новинка обійшлася підприємству в 10 млн рублів, проте вигода від її придбання очевидна. Поряд з повною автоматизацією процесу шприц дозволяє істотно збільшити продуктивність, задати параметри довжини і ваги продукції з ювелірною точністю, а також гарантує високу якість виробів, повідомив кор. ІА ЕАОMedia гендиректор ТД “Бридер” Хікмет Мамедов.
Також хочемо вам порекомендувати подробнее тут
ТД “Бридер” продовжує розвиватися, удосконалювати якість випущених ковбас і делікатесів з м’яса, виходити на нові ринки збуту. Зараз йде поступове дообладнання нового ковбасного заводу “Бридер” і високотехнологічними сучасними апаратами. Так зовсім недавно ми отримали і вже встановили вакуумний шприц Handtmann VF-628 для виготовлення сосисок, сардельок і ковбас. Його вартість понад 10 млн рублів.
До того ж цей апарат останнього покоління автоматично подає спеціальні петлі, за допомогою яких потім ковбасні вироби підвішують. Раніше ці петлі доводилося кріпити вручну, що знижувало продуктивність. Крім того, використання шприца гарантує найвища якість виробленої продукції за рахунок чудової системи видалення повітря з оболонки, завдяки чому ковбасні вироби виходять щільними і без порожнеч”, – розповів генеральний директор ТД “Бридер” Хікмет Мамедов.
При передруку текстів або іншому використанні текстових матеріалів з цього сайту на інших ресурсах мережі Інтернет гіперпосилання на джерело обов’язкове. Передрук або інше використання текстових матеріалів з цього сайту в друкованих ЗМІ можливо тільки з письмової згоди автора, правовласника. Фотографії, відеоматеріали, інші ілюстрації можуть бути використані тільки з письмової згоди автора (правовласника) та з обов’язковим зазначенням імені автора і джерела запозичення.
Цим, натискаючи кнопку «Підписатися», я згоден на змішану обробку, збирання, використання, зберігання, уточнення, знеособлення, блокування, знищення моїх персональних даних власником Сайту у відповідності з правилами та політикою сайту.