Як вибрати вірші на день святого Валентина

1-25-2019

Как выбрать cтихи на день святого Валентина
Висловіть свої почуття оригінально в День святого Валентина.
Також хочемо вам порекомендувати на сайте http://md-eksperiment.org/
Якщо ви ще не придумали, чим здивуєте свою другу половинку 14 лютого в День святого Валентина, то дозвольте представити вашій увазі сервіс Voicecards. ua дозволяє відправляти голосові поздоровлення, визнання в любові на мобільний або міський телефон. Голосова листівка — це оригінальний спосіб нагадати коханій людині про свої почуття, а для самих скромних і невпевнених у собі можливість зізнатися в любові таємно. ru представлені більше 200 різноманітних романтичних і забавних, привітань на День святого Валентина, — повірте, вибрати є з чого. Можете відправити коханій людині серенаду на мобільний або визнання в любові у віршах, привітати рідних зі святом або побажати друзям знайти свою другу половинку. Всі голосові поздоровлення озвучені професійними дикторами, акторами і пародистами. Для зручності вибору всі привітання з Днем святого Валентина розбиті за жанрами і стилями. Наприклад, ви можете вибрати тільки поздоровлення у віршах або тільки музичні листівки. А також існує можливість вибору привітань тільки «для дівчат» або тільки «для хлопців».
Виберіть вподобане привітання з Днем святого Валентина з каталогу, прослухайте його, вкажіть номер одержувача і, якщо потрібно, точний час, в яке коханий чоловік повинен прослухати ваше романтичне послання. Ви можете відправити листівку зі свого номера телефону і додати підпис, щоб одержувач знав, хто відправив йому голосову листівку. А, якщо ви хочете, наприклад, таємно зізнатися в коханні або просто не хочете називатися, можете залишитися анонімом. Після оплати замовлення ви зможете відслідковувати статус доставки в режимі реального часу в своєму особистому кабінеті, завдяки чому ви точно будете знати, коли адресат отримає вашу листівку. У звичайні дні послуга коштує 80 рублів, у дні великих свят вартість може збільшуватися. Оплату можна здійснити зручним для вас способом: з мобільного телефону, банківською картою, WebMoney або Яндекс Грошима.
А якщо ви є щасливим володарем iPhone, встановіть безкоштовно додаток Voicecards. ru в AppStore і відправляйте голосові поздоровлення, освідчення в коханні прямо зі свого айфона. За установку додатка ви отримаєте подарунок — 3 бонусних листівки на балансі, які тут же можна витратити, наприклад, на відправку «валентинок» своїм коханим. А крім того, приємним фактом є те, що для користувачів iPhone вартість листівок істотно нижче, ніж при замовленні на сайті Voicecards.
Кожен день нові наративи та історії.