Як вибрати витяжки кухонні вбудовані

10-16-2020

not found

Зміст статті:

 • 1 Вступ
 • 2 Вбудована витяжка для кухні2.1 Размери2.2 Товщина видимої часті2.3 Режим роботи витяжкі2.4 Рівень шуму витяжкі2.5 Продуктивність витяжкі2.6 Потужність витяжки
 • 3 Кількість двигунів
 • 4 Висновок
 • 5 Галерея вузьких вбудованих витяжок

вступ

Пару місяців назад, брав участь в покупці і виборі витяжки для кухні. Виявилося, що велика кількість типів витяжок ставлять в тупик при їх виборі. У цій статті я розповім, як вибирається вбудована витяжка для кухні і чому я не зміг це зробити.

Вбудована витяжка для кухні

У самих назвах виду витяжки максимально зрозуміло закладена їхня особливість. Похилі витяжки після установки дійсно виглядають як нахилені до стіна. Козирькові витяжка дійсно схожа на козирок над плитою. Логічно, що вбудовується витяжка повинна кудись інтегруватися. Це так!

Розміри

Вбудована витяжка для кухні виготовлена таким чином, щоб врізатися в шафу кухонних меблів. Якщо бути точним, врізається витяжка в спеціальний навісну шафу, який частіше називається «шафа навісний над плитою». Стандартна, часто зустрічається, ширина такої шафи 600 мм. Висота – 360 мм, Глибина, і це особливо важливо, 300 мм.

Однак зустрічаються комплекти кухонних меблів з іншими розмірами кухонних шаф. Розмір шафи над плитою може бути в довжину трохи 600, а 500 мм, а його глибина може бути на 300-330 мм, а 250-270 мм.

І тут ми підійшли до першого, найважливішого критерію вибору вбудовуваної витяжки для кухні:

Розмір вбудованого корпусу вбудовується витяжки повинен підійти до розміру шафи над плитою вашої кухонних меблів.

Наведу приклад. Ми купували витяжку для шафи, корпус якого був шириною 270 мм, а вподобана вбудована витяжка мала корпус вбудовування шириною 280 мм. Як ви розумієте, така витяжка в таку шафу красиво і правильно не вбудовані.

Потім виявилося, що є вбудовані витяжки з корпусами 270 і навіть 260 мм, але це інша історія. Також зверніть увагу, що є вбудовані моделі шириною 500 мм і навіть 450 мм. Наприклад, «Krona Kamilla».

Зверніть увагу, багато продавців не вказують явно розміри витяжки для вбудовування, а вказують їх габарити видимої частини.

Наприклад, витяжка «Elikor Інтегра». Розміри по опису ширина 600 мм, глибина 307 мм. Насправді важливо, що розміри для вбудовування цієї витяжки 496 × 280 мм.

Інші характеристики вбудовується витяжки

Якщо ви підібрали витяжку за розміром, можна звернути увагу на інші характеристики, що вбудовується витяжки. Вони не так важливі, але можуть бути цікаві.

Товщина видимої частини

На фото ви бачите, що вбудовується витяжка видно тільки своєю нижньою частиною. Стандартна ширина видимої частини 40 мм.

Є витяжки для вбудовування, де ширина видимої частини зменшена до 20-17 мм. (Фото в галереї нижче)

Режим роботи витяжки

У статті, Вибір витяжки для кухні, я писав, що витяжки можуть працювати в двох режимах: рециркуляції і відведення. Перший режим просто Філіро повітря, другий режим відводить повітря в вентиляцію кухні.

В сучасних вбудованих витяжках, як правило, присутні обидва ці режими. Тобто, у витяжки є два фільтри для рециркуляції (жировий фільтр з алюмінію і вугільний фільтр від запахів) і є насадка, що дозволяє приєднати до витяжки вентиляційну трубу для відведення повітря.

Зверніть увагу, що вугільний фільтр за замовчуванням входить в будь-яку витяжку. Жировий фільтр може, як бути, так і бути відсутнім.

Рівень шуму витяжки

Максимальний рівень шуму вбудовується витяжки вказується в децибелах і звичайно залишається без уваги покупця. А даремно.

У мене стоїть витяжка з рівнем шуму на максимальному режимі роботи в 54 дБ. Чесно кажучи, працює вона помітно голосно. Не як пилосос, але фон відчутний.

За нормативами допустимо рівень шуму для кухонних приладів, що працюють не постійно, в 75 дБ. Тобто ви реально можете зустріти витяжку з рівнем шуму 70-75 дБ. І це буде голосно.

Звідси ще один параметр вибору вбудовуваної витяжки: рівень шуму повинен бути якомога менше. 45-50 дБ хороший параметр.

продуктивність витяжки

Останній серйозний параметр на який я пораджу звернути увагу це продуктивність витяжки Вимірюється в кубічний метрів за годину.

По суті це найголовніший параметр будь-витяжки, що показує, скільки повітря за годину витяжка може через себе перекачати.

Розрахунок цього параметра для вашої кухні залежить від декількох параметрів кухні і повинен розраховуватися окремо. Як це зробити ви можете почитати з статті тут (після 10-10-2018).

Тут зазначу найпростіший варіант розрахунку необхідної продуктивності вбудованої витяжки працює в режимі рециркуляції, без відводу.

 • Нехай кухня має площу 9 кв. метрів. Висота стелі 2,65 м. Обсяг такої кухні буде 23,85 куб.м.
 • Множимо 23,85 на 12 одержуваний рекомендовану продуктивність витяжки в 286 м3 / год.
 • Це мінімальне значення продуктивності потрібної витяжки. Чим воно буде більше, тим краще.

Споживана потужність витяжки

Незначний параметр, що впливає на вибір кабелю для електропроводки. Незначний, тому що витяжки споживають не більше 200-300 Вт, працюють від будь-якої розетки і не вимагають спеціальної розетки. Навіть заземлення розетки не потрібно.

Інші обважування витяжки

Такі додаткові обважування вбудовується витяжка, як лампочки підсвічування, електронне або механічне управління, галогенові або інші лампочки підсвічування, наявність пульта і ін. Вибираються без рекомендацій.

кількість двигунів

Зазвичай у витяжці один двигун. У дорогих моделях їх може бути два. Навіщо в витяжці два двигуна? Щоб отримати більшу продуктивність. Дивіться ці два параметри разом, а потім дивіться ціну витяжки.

висновок

Як бачите, вибирається вбудована витяжка для кухні, перш за все за розмірами вмонтування. Потім можна вибрати по продуктивності, режимам роботи, товщині видимої частини і іншим несуттєвим параметрам.

Галерея вузьких вбудованих витяжок

© remont-kuxni.ru

ще статті

 • Установка вбудованої витяжки з відео інструкцією
 • Чим відрізняються посудомийні машини
 • Стильні та інноваційні пристрої для кухні
 • Установка електричної варильної панелі Gefest своїми руками
 • Мийка на кухні: яка повинна бути кухонна мийка
 • Витяжка на кухні над плитою: яку витяжку вибрати
 • Вбудована витяжка для кухні, як вибрати

Також хочемо вам порекомендувати