Як вибрати адвоката

12-18-2018

Ще з червня 2014 року банки “стоять у черзі” за анонсованим законом про реструктуризацію валютних іпотечних кредитів. Адже мораторій на можливість стягнення заставного майна Верховна Рада ухвалила із застереженням: згідно з нею, протягом двох тижнів після набрання чинності Закону про мораторій Кабмін спільно з Нацбанком, повинні були запропонувати спосіб врегулювання процедури погашення таких кредитів.
Також хочемо вам порекомендувати почитати про те як www.advokat-bti.com.ua

У 2014 році представники бізнесу активно обговорюють проекти законів про податкову амністію в Україні. Дана тема цікава тим, що у неї є багато прихильників, і стільки ж противників. Спробуємо розібратися, що являє собою «податкова амністія» для індивідуальних підприємців, і які наявні законодавчі ініціативи в цьому напрямку.
В листопаді 2013 року юридична спільнота святкуватиме першу річницю застосування норм нового Кримінального процесуального кодексу України (далі – КПК). Зазначена дата є дуже важливою, оскільки саме після неї, сподіваємося, що законодавець зверне увагу не тільки на позитивні моменти нового КПК, але й на негативні, які суттєво впливають на якість кримінального провадження і забезпечення прав особи на захист.

З настанням 2013 року коридори спорожніли БТІ і всі щасливі власники нерухомості, які не встигли зареєструвати свої права до кінця 2012 року, в спробі знайти істину попрямували до стін Державної реєстраційної служби. Саме ця структура Міністерства юстиції України наділено повноваженнями, здійснювати державну реєстрацію прав на нерухоме майно. Раніше ми розбиралися в процедурі реєстрації прав на землю, сьогодні ж prostopravo.com.ua вирішив розібратися з особливостями реєстрації прав на житло.

З 1 січня 2013 року багато чого змінилося з точки зору реєстрації об’єктів нерухомого майна. Наскільки позитивними є ці зміни стане зрозуміло трохи пізніше, коли “устаканиться” практика застосування нового законодавства, а у населення мине шок, викликаний настільки кардинальними змінами у звичній процедуру реєстрації нерухомості.
Третього лютого 2011 року Верховна Рада України прийняла ряд досить важливих законів, що стосуються рішень третейських судів. Парламент вивів справи у спорах щодо захисту прав споживачів, у тому числі споживачів послуг банків (кредитних спілок) з компетенції третейських судів. Тобто з моменту набрання чинності цього закону всі пункти в договорах кредиту щодо розгляду спорів за цими договорами в третейських судах втрачають свою силу. З одним застереженням: спори повинні бути пов’язані саме із захистом прав споживача банківської (фінансової) послуги.