Як вибрати якісний профнастил!!!!

9-22-2019

Як вибрати якісний профнастил для даху. Як вибрати якісний профнастил для даху. Як вибрати якісний профнастил для даху. Профільовані листи часто використовують для укладання покрівлі, тому що вони міцні, доступні і не бояться іржі. Але буває і так, що новенька дах відразу ж покривається іржею. Кращий матеріал виготовляється із сталі, покритої цинком. Метал легко різати, він не боїться перепадів температур, вологи. Для додання естетичності листи можуть покриватися полімером. Також хочемо вам порекомендувати заказать профнастил

Це додатковий захист від дрібних механічних пошкоджень і появи корозії. Для додання жорсткості їх профілюють. Завдяки хвилям профнастил стає особливо жорстким, добре тримає форму. Їх укладають на покрівлю з будь-яким градусом нахилу, але не менше 7 – 10 градусів. Забудовники люблять цей матеріал і за легкий вага: його легко підняти на дах і просто монтувати. Важливо, щоб товщина листа була не менше 0, 45 мм. В цьому випадку скат прослужить багато років поспіль, не деформуючись. Як вибрати профнастил для даху. Тепер ви знаєте, за яким принципом виготовляють матеріал. Для укладання даху потрібен особливий вид матеріалу — стіновий в цьому разі не підходить. Його використовують для облицювання стін, в якості перегородок. Це варіант для фасаду, також придатний для огорожі.

Ідеальний варіант для укладання покрівлі. Ще один варіант для укладання даху. Також може бути використаний в якості огорожі, тимчасового огородження. Звертайте увагу і на інші символи в маркуванні. Наприклад, буква R говорить про наявність капілярних канавок на листі — те, що потрібно для покрівельного матеріалу. Опади будуть швидше стікати зі схилу. Літери A і B вказують на те, що листи пофарбовані. Фахівці інтернет – магазину допоможуть підібрати і купити профнастил. Ми виготовляємо профільовані листи для даху з оцинкуванням, а також з полімерним покриттям. В асортименті вироби різної товщини, а також різних кольорів (з RAL – панелі). Забрати покрівельний матеріал можна зі складу. Також ми здійснюємо доставку на об’єкт і відправляємо профлисти службою доставки в будь-яке місто України.