Як вибирати кредит

11-22-2018


Застава будь-якого кредиту – вірний вибір потрібного для вас конкретного виду споживчого продукту і більш оптимальної банківської кредитної програми.

Ретельно вивчіть умови видачі споживчого кредиту:

Переконайтеся в тому, що всі запропоновані умови вам посильні з усіх точок зору – наприклад, величини ставки рефінансування, обсягів щомісячних платежів, штрафів у тому випадку, якщо кредит прострочений, критерій і прийомів закриття кредиту.
Для розрахунків користуйтеся пропозиціями кредитного калькулятора.
Правда «довіряй, хоча перевіряй» тут як ні в кого надійна. Остаточний ефект вашого вибору – абсолютно точний кредитний договір, який підписується з конкретним банком. Постарайтеся отримати відповіді абсолютно на всі питання в кредитному договорі, які залишилися незрозумілими.
Якщо ви не впевнені у своєму виборі конкретного банку або певного кредитного продукту, то зверніться за професійною допомогою до кредитних брокерів. Головне — не варто забувати, що дана допомога актуальна тільки в тому випадки, якщо термін і сума досить високі. Не потрібно оплачувати послуги, в тому числі і кваліфікованого професіонала, якщо ви збираєтеся купувати в борг не більш ніж чайник або ж телефонний апарат.

Якщо ж ви не хочете носитися по кабінетах різних банків, у вас є можливість зберегти час, просто оформивши заявку на порталі банку.

При дослідженні послуг за кредитами готівкою потрібно буде врахувати велику кількість характеристик. Їх поєднання знаходиться в залежності від обсягу платежу по кредиту.

Основна процентна ставка. Це співвідношення суми платежів кредитування до його величини, яку необхідно сплатити в банк за впровадження готівкових коштів. Чим дана цифра вище, тим вище переплата. При підписанні угоди належить реагувати на успішну ставку рефінансування (повну ціну кредиту), що включає різні комісії (оплату за окремі операції). Щоб з’ясувати повну ціну кредиту у вас є можливість, провести розрахунок за допомогою кредитного калькулятора.
Сума кредиту. Будь-який банк готовий дати позику, відштовхуючись від вашої платоспроможності. Зазвичай, грошові установи можуть давати нецільовий кредит готівкою в обсязі від пару тисяч до млн. рублів.
ВКВ кредиту. Більш виграшно брати кредит в конкретній ВКВ, в якій ви отримуєте систематично заробіток. Позики в заморській ВКВ набагато дешевше рублевих, але мають небезпеки при коливанні ціни.
Термін кредитування. Якщо строк, на який ви берете кредит, високий, то сума щомісячних коштів набагато менше.