Як видалити стрілки іконки з Adsense оголошень

260


Ви хочете видалити стрілки, значки, емблеми, лого Adsense оголошеннях? Хочете такий же чистий зовнішній вигляд ваших Adsense текстових оголошень як це було раніше, перш ніж Adsense зробила ці розширені текстові оголошення з великими сірими стрілками? Тоді приступимо!

[adsense]

Всі хто працюють з Адсенс, напевно були шоковані, коли дана програма викотила стрілки в текстових оголошеннях, а тим, ходили чутки, що хоча додати іконки і фавіконки в самі оголошення. На багатьох західних форумах, піднялася галас з цього приводу, мовляв Google, зробили заробіток в мережі ще більш складніше. Тепер коли відвідувачі заходять на сайт вони відразу бачать рекламні оголошення, а значить шанс, що на них натиснуть зменшується, а з ним і дохід вебмастера теж зменшується.

Але, що добре в Google, що вони прислухаються до побажання своїх клієнтів і вебмайстрів, і зовсім недавно додали функцію в обліковому записі, яка дозволяє прибрати з оголошень ” все зайве і залишити тільки сам текст.

Ті, хто кошенят прибрати всі ці стрілки, фавіконки, іконки зі своїх оголошень, належний зробити всього кілька кліків у своєму акаунті Adsensе. І зараз я покажу вам, як це зробити.

Заходимо в Google Adsense, переходимо у верхньому меню запису у вкладку: Дозволити блокування оголошень. Під ним у вас з’являться ще 4 вкладки, там вибираємо опцію: Показ оголошень.

Отключаем иконки в Google AdsenseПісля цього ми потрапляємо на сторінку налаштувань, що ці налаштування дозволяють вирішувати і блокувати показ певних типів оголошень на ваших веб-сторінках. Там є три різні опції для оголошень:

 • Оголошення, націлені на основі інформації
 • Текстові оголошення
 • Медійні оголошення
 • Нас цікавлять: Текстові оголошення. Поруч з ним є перемикач, по дефолту він включений. Нам же треба його вимкнути, так як саме він і відповідає за показ усього того зайвого на мій погляд, що Google Adsense, додали в свої оголошення.

  Текстовые объявления

  Відключили?

  Чудово, тепер через деякий час, у мене це сталося протягом півгодини, текстових оголошеннях пропали всі ці стрілочки, іконки та інше. І оголошення ще краще стали вписуватися в дизайн сайту.

  [adsense]