Як вивчити казахську мову

1-27-2019

Как выучить  казахский язык
Де в Алмати вивчати казахську мову. Головною її відмінністю є повна відсутність граматичних правил і принципів.
Токож хочемо вам порекомендувати казахский язык
Перед заняттями треба пройти тест для визначення вашого рівня у письмовій та усній формах.
Тривалість курсу: початковий рівень – 3 місяці, середній і просунутий – 2 місяці.
Мовний центр quickspeak пропонує безкоштовний пробний урок і виїзд на будинок або в офіс. Основною перевагою методики їх викладання є розмовна практика.
У центрі основний упор робиться на розмовний казахська мова. Записатися на безкоштовний пробний урок ви можете на сайті. Заняття в центрі проходять у групах до 10 осіб. Розклад занять підбирається по вашому розсуду.
Тривалість:.
Один з найвідоміших мовних курсів в Алмати -Interpress – надає курси казахської мови в центрі міста – на Курмангазы Тут ви зможете повністю зануритися у вивчення мови, так як тривалість одного рівня становить 6 місяців. Весь курс ви зможете закінчити за півтора року.
Цей мовний центр надає безкоштовний пробний урок і корпоративний виїзд. Замовити перший урок ви можете на сайті.
Також центр проводить семінари за темами: діловодство державною мовою, техніка і теорія перекладу з російської мови на російський і назад, перехід на латиницю.
Адреса: проспект Абая, 52в, уг. На перший місяць оплати діє знижка 10 %. Реєструватися можна за допомогою пошти та соціальних мереж.
Філії центру ELC є в 23 країнах світу. Для того, щоб записатися на безкоштовний пробний урок, вам потрібно залишити заявку на сайті elca. У центрі немає груп, заняття проводяться тільки індивідуально. Передоплату потрібно робити за місяць вперед.
Курси казахської мови центру Caspian Training group підготовлені і розроблені для різних груп: від іноземних громадян, які абсолютно не знають казахська мова, до професійних перекладачів.
Філії мовного центру є також в Астані, Актау, Атирау, Уральську і Аксае.
Тривалість одного рівня:.