Як залучити відвідувачів на ваш блог?

210

Блогосфера налічує більш ніж 100 мільйонів блогів і це число продовжує зростати. І сьогодні я розповім як залучити трафік на ваш блог 10-ю дуже простими способами.
Як залучити відвідувачів на ваш блог? 10 простих способів.

1. Писати часто і цікаво.
Часте оновлення блогу з корисним змістом є першим кроком до створення аудиторії блогу. Зміст ви пишете те, яке змусить читачів повертатися знову і знову на ваш блог. По частіше наприкінці постів задайте питання для ваших читачів, питання на який ваші читачі прочитавши пост, обов’язково захочуть відповісти в коментарях. Раджу почитати саме про це цікавий пост на блозі Ленара Амірханова.

2. Додати свій блог Пошуковики.
Якщо ви досі не додали ваш блог в пошуковики, то зробіть це як можна швидше. Адже основний трафік виходить з пошуковиків які проіндексувавши ваш сайт. Важливо розуміти, що просте індексація вашого блогу пошуковими системами, не означає, що ваші сторінки з’являться у топі результатів пошуку Google, але принаймні ваш блог буде включений до пошукової запит і буде мати шанс знаходження ваших постів за різними запитами з пошуковиків.

3. Використання і оновлення вашого Blogroll’а
Додавайте посилання в блогролле на різні блоги які пишуть на ту ж тематику. У чому вигода? Поставивши посилання на такі блоги, власник блогу на який ви послалися, з часом захоче поділитися з вами посиланнями, і розмістить у себе посилання на вас. А це додатковий трафік на ваш блог, який нам так потрібен.

4. Використовуйте всю міць коментарів.
Коментарі це простий і необхідний інструмент для збільшення трафіку вашого блогу. По-перше, відповідайте на коментарі, залишені на вашому блозі, щоб показати читачам, що ви цінуєте їх думку і залучаєте їх до двосторонньої розмови. Це дозволить підвищити лояльність читачів і до вас і до вашого блогу.
По-друге, залишайте коментарі на інших блогах. Переконайтеся, що ви залишили URL вашого блогу в коментарях. Багато людей будуть читати коментарі, залишені на блозі. Якщо вони читають особливо цікаві коментарі, вони дуже ймовірно, натиснуть на посилання, щоб відвідати ваш блог. Важливо переконатися, що коментарі, які ви залишаєте на інших блогах, відповідають темі поста і несуть в собі що то корисне.
Не треба залишати спам або коментарі які не відносяться до теми поста, і просто напросто потім віддалятися.

5. RSS-канал
Налаштування кнопки RSS-каналу на вашому блозі допомагає для ваших постійних читачів не тільки читати Ваш блог, але і знати, коли ви публікуєте новий зміст.

6. Використовуйте посилання і Trackbacks.
При написанні постів, не бійтеся використовувати посилання на інших блогерів. З часом, той на кого ви послалися побачить цю посилання на нього, і може навіть в наступному своєму пості він поставить посилання і нас, що передасть вам трафік у вигляді його відвідувачів блогу. Може хтось з тих, які перейшли по посиланню, оцінить ваш блог і підпишеться на ваш RSS-канал, а так само стане згодом постійним читачем.

7. Теги до ваших постів.
Це займе кілька секунд, щоб додати теги для кожного з ваших повідомлень в блозі. Теги (посилання), легко помітні пошуковими системами. Вони також ключові слова, які можуть допомогти читачам знайти ваш блог, коли вони виконують пошук за різними запитами.

8. Додаємо пости в соц. закладки.
Тут все зрозуміло, намагайтеся додавати пости в різні соціальні закладки, цим самим ви отримаєте додатковий трафік на ваш блог.

9. Ключові слова та посилання.
При написанні повідомлення в блозі , обов’язково треба включити відповідні ключові слова і посилання, але не перевантажувати ваш пост занадто багато, так як це може вважатися спамом і може мати негативні наслідки, такі як ваш блог бути видалені з пошуку Google повністю.

10. Не забудьте про картинках.
Зображення не тільки зроблять ваші пости більш красивими, але і допоможуть їм знайти вас в пошукових системах. Люди часто використовують параметри пошуку картинок Google иЯндексом! , так що не забувайте ставити картинки, і обов’язково прописувати до них назви з допомогою тега Alt=”ім’я картинки”.

Ось і все, лише 10 простих способів, залучити трафік на ваш сайт.
Звичайно, може ви все це і знали раніше, але все ж не забувайте це.
Може я щось забув дописати?
Так що залишайте коментарі.


Читайте також:

Twitter і спам
Як ви можете заробити гроші з вашого блогу.
Як отримати фоловерів у Твіттері

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі