Як замовити веб додаток

2-22-2020
Картинки по запросу "Як замовити веб додаток"


CRM для бізнесу, платіжна система, системи управління чим завгодно і як завгодно або корпоративний портал для мережі компаній франшизи – як говориться будь-який каприз.
Будь-які веб-додатки з будь-яким функціоналом (зовсім будь-які від слова взагалі), якщо завдання в принципі вирішується у відповідності з законами здорового глузду.
Вам здається, що це дорого. За розробку програми ви платите один раз і вона повністю ваша, подальша технічна підтримка коштує набагато дешевше, ніж абонплата в готових сервісах (які вам не належать). А тепер порахуйте яка абонплату літ за п’ять. Також хочемо вам порекомендувати заказать веб приложение

Гнучка масштабована архітектура, що дозволяє швидко модифікувати програму, з урахуванням виникаючих завдань. Проектування ергономіки і юзабіліті додатки попереднє  інтерфейсу. Вам не потрібно думати, де і як розташувати елементи програми, але ви цілком можете вносити свої пропозиції.
Асинхронне взаємодія клієнта і сервера, що дозволяє створювати динамічні інтерфейси і збільшує швидкість взаємодії з сервером, за рахунок зниження навантаження на трафік.
Розробка веб – додатків – це набагато більш складна і тонка робота, ніж створення сайту. Адже від правильності архітектури взаємозв’язків об’єктів і дій розробника залежить чіткість і бездоганність роботи самого додатка, а, значить, і його зручність та ефективність.
Природно, чим їх більше, тим більше доводиться продумувати взаємозв’язку і потім програмувати взаємодії, і тим складніше і відповідно дорожче стає додаток.
Наприклад, додаток з 0 об’єктів, може десь глибоко всередині себе перемножувати двозначні цифри, але ніхто про це не дізнається.

Від 8 об’єктів вийде вже більш – менш корисне веб – додаток, за типом нескладного сайту, але довільного призначення, наприклад, це можуть бути список ваших клієнтів, їх контакти, ваші менеджери, список замовлень клієнтів з сумами, завдання по дзвінках, перелік послуг на окремого клієнта, групування менеджерів і клієнтів й сесії користувачів.
Однокористувацькі (зустрічаються дуже рідко, ну хіба що ось те про надої корів:)). Багатокористувацькі з однаковим рівнем доступу. Багатокористувацькі з поділом на групи рівнів доступу. І багатокористувацькі з індивідуальною настройкою доступу для кожного користувача (останнім ну вкрай дорого).
Природно, чим складніше налаштування, тим дорожче, ви вгадали. Але не можна ж, щоб менеджер бачив зведення бухгалтера, або документи директора, правда.
Пошукові системи (так так, улюблений усіма Гугл – веб прикладна програма ще і з поштовим сервером, документами та іншими наворотами, як ви думаєте скільки він коштує.