Як запустити успішний блог

196

[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/10/09/kak-zapystit-yspeshni-blog/]
Запускаючи новий блог. Ви повинні продумати всі нюанси перед його запуском. Вирішити і вибрати тематику нового блогу, перевірити блоги такої ж тематики, а точніше проаналізувати їх контент, відвідуваність, зрозуміти хто відвідувачі таких блогів, а так само зрозуміти хто будуть ваші конкуренти при запуску вашого блогу.

Але це ще не все. Одна справа запустити новий блог, інше більш складне і важливе, це отримати визнання читачів, а так само перетворити ваш блог популярний і успішний проект в блогосфері.

Я хочу поділитися з вами деякими способами, як зробити ваш блог успішним і виділити його з усіх інших блогів.

1.Плануйте заздалегідь.

Перед запуском нового блогу, переконайтеся, що запаслися контентом на місяць вперед. Контент повинен бути унікальним, а так само намагайтеся не зачіпати теми, які давно побиті на інших блогах. Важливим фактором такого контенту повинно бути, щось нове, те, чого немає на інших блогах, то що надихне нових відвідувачів вашого блогу сказати самим собі, що вони нарешті знайшли новий і цікавий контент.

2. Отримання передплатників.

Відкривши блог і розміщуючи нові пости кожен день, обов’язково в кінці кожного поста розмістите посилання на підписку вашого блогу. Даний етап дуже важливий у розкрутці вашого блогу. Підписанти відвідувачі на ваш блог, це вже перші читачі ваших записів, перші коментатори. При оформленні передплати, надайте вашим читачам кілька способів підписки на ваш блог. На приклад, як на моєму блозі в кінці кожного поста, де я пропоную підписатися як і на RSS блоґу, так і на розсилку по пошті.

3. Проведення рекламної компанії.

Через деякий час існування вашого блогу, вам потрібно переходити на новий етап. Даний етап буде називатися рекламна компанія. Мета-піар блогу будь-якими способами. Один з найбільш привабливих і корисних, є спосіб проведення на блозі акцій і конкурсів. Ваші вимоги до конкурсантів можна сказати мінімальні. Все, що ви можете від них попросити за участь, так це розмістити посилання на ваш блог або конкурс на їх блозі.

Можна провести і широко масштабну рекламну компанію, де головним призом буде, що то дуже істотне, наприклад якась книга, або компакт-диск, а якщо засоби дозволяють, то можна і iPad на приклад розіграти. Звичайно в даному випадку ефект і кількість учасників буде досить великим, ніж у першому варіанті.

Приклад слабкого конкурсу:

Виграйте 20$ від блогу Все про все. Все що вам потрібно зробити, це стати тим, хто підписався на блог і ретвітнув даний пост і 100-й ретвитнувший цю запис і заробить 20$ .

Приклад сильного конкурсу:

Виграйте iPad, ретвитув дану запис, описавши цей конкурс вашому блозі окремим постом, той блог який приведе більше всіх відвідувачів на блог Все про все протягом місяця і буде переможцем.

4. Банерна реклама вашого блогу.

Ще один відмінний спосіб реклами вашого блогу, це розміщення банерів і постових на різних блогах схожої тематики з вами. Звичайно, що даний спосіб вимагає грошових витрат, але й ефект може бути від цієї реклами приголомшливий. Можна працювати як і на пряму з блогерами і домовлятися з ними на розміщення вашого банера на їх блогах, або скористатися сервісом Ротабан.

5. Анонси ваших постів.

Ще один важливий момент при отриманні як відвідувачів, так і передплатників на ваш блог, це трансляція анонсів ваших постів. На даний момент одним з потужних інструментів є Twitter. Розміщуйте туди ваш анонс не забувайте так само дати посилання на повну статтю. І якщо ваша пост цікавий і корисний, обов’язково хтось ретвитнит вашу запис далі, що в свою чергу дасть вам ще додатковий трафік на ваш блог у вигляді нових відвідувачів.

Так само існують і різні тематичні форуми, які включають в себе розділ Дайджест-Блогосфери. Там ви теж можете залишати свої анонси постів і отримувати не великий трафік.

6. Гостьові пости.

Відмінний спосіб пропіарити свій блог, публікуючи на різних популярних блогах гостьові пости. Шукайте таких блогерів, які розміщують гостьові пости, зв’яжіться з ними, обговоріть тему посту, скільки посилань в пості ви можете розмістити на ваш блог. І якщо домовитеся, то ваш пост буде опублікований на популярному блозі.

7. Спілкування.

Один з важливих моментів ведення блогу, це спілкування з вашими читачами. Будьте уважним поважайте ваших читачів, будьте терплячі до неї. Обов’язково спілкуйтеся з ними, як і через ваші пости, так і в коментарях.

Ні коли не залишаєте без відповіді будь-які коментарі спрямовані особисто вам або по темі посту. Люди люблять, коли звертають увагу на їх думку, вважаються з ним, висловлюю своє.

7. Зробіть, щось шалене.

Ще один вид самореклами та успіху вашого блогу, залежить іноді від вашої креативності і божевілля. Наприклад, створіть цікавий та креативний відео ролик, розмістіть його на Youtube посиланням на ваш блог, розішліть цей ролик вашим друзям, попросіть тих в свою чергу показати цей ролик своїм друзям і так далі.

Тепер ви отримуєте на ваш блог масивний трафік від вірусної реклами, що переходить від одного іншому.

8. Інтерв’ю.

Беріть інтерв’ю у тих блогерів які цікаві вам, а так будуть цікаві вашим читачам. Знайомте їх з новими блогу і їх власниками. Люди під втомилися читати інтерв’ю з одними і темі ж блогерами.

Ламайте такі правила, беріть інтерв’ю у нових ще ні кому не відомих блогерів. Ваші читачі будуть вам вдячні за такий інтерес до новачків, а так само і ті, хто у кого ви візьмете таке інтерв’ю обов’язково пошлються на вас. І нехай з їх блогів, ви не отримаєте такий трафік як на приклад з блогів топів, але воно того варте.

Виконуючи всі ці пункти з часом ви самі знайдете свою формулу успішного блогу.
Якщо я щось пропустив, пишіть в коментарях.