Як заробити в Мережі

441

Існують «чотириста порівняно чесних способу» заробити в Інтернеті. Можна спробувати себе у чужих пірамідах або побудувати свою; можна взяти участь у реферальних системах; можна, на худий кінець, поклікати по рекламних посиланнях і т. д. А можна зайнятися, нарешті, справою, яка принесе не тільки відчутний заробіток, але й дозволить підвищити власний рівень або взагалі придбати нову спеціальність.

Якщо Ви впевнено почуваєте себе в якомусь ремеслі, це просто необхідно використовувати. Спробуйте стати фрілансером. Це людина, яка наймається для виконання разової роботи без укладання довготривалого трудового договору. Ринок попиту і пропозиції величезний. Існує безліч сайтів, де фрілансери викладають резюме, а роботодавці публікують завдання.

Найбільш доступний і ефективний спосіб заробити в Інтернеті – це розміщення контекстної реклами на своєму сайті. Працює це так. Ви розміщуєте на сайті певний код. При відвідуванні сторінки, він перетворюється в релевантну рекламу, тобто контекстно-пов’язану з сайтом. Якщо відвідувач переходить за посиланням, власнику сайту перераховується винагороду.

У деяких власників сайтів основним заробітком стали партнерські програми. Система проста: ви приводите покупця власнику товару і отримуєте відсоток з продажу. Найвигідніше стати партнером великого онлайн-магазину, служби знайомств, аптечних пунктів і т. д.

Можна спробувати зайнятися прихованим маркетингом, тобто писати хвалебні матеріали на замовлення. Для цього є все: ті, хто зацікавлений в рекламі свого товару; ті, хто може виготовити відповідний опус про це товар і ті, хто їх зводить. Маленький нюанс – необхідно добре знати англійську мову, мати розкручений сайт або блог і вміти добре писати відгуки про товари (саме відгуки, а не рекламні статті).

І, нарешті, SEO просування або розкрутка сайтів. Справа це складна. Без спеціальної підготовки за нього братися не варто, але вчитися треба, т. к. SEO це дуже перспективна область заробітку в Інтернеті. У висновку хочу зауважити: нерозумно сподіватися, що, прочитавши статтю, Ви відразу почнете отримувати шалені гроші! Треба багато вчитися і багато працювати, щоб отримати бажаний результат. Але гра коштує свічок! В Росії йде великий Інтернет і, якщо не почати зараз, то потяг може піти без Вас!