Як зменшити шум з вікон.

1-16-2019

Як зменшити шум з вікон.

Воістину трагічна проблема – рівень шуму в міській квартирі. Походження його може бути самим різним, але звідки б не виходили звуки – вони заважають спокійному життю та відпочинку. У нових будинках чути сусідів, так як перегородки рятують мало, а монолітний бетон чудово проводить звукові хвилі. Сусіди постійно шумлять коли роблять ремонт. Якщо вам видався вихідний в будні, ви відразу помітите це, шум буде значний, навіть якщо ремонт йде через квартиру і через поверх, особливо в каркасно – бетонних будинках. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі строительные материалы.
Звукоізоляція стін квартири та звукоізоляція підлоги, стелі – єдиний спосіб вирішити проблему шуму. Спочатку потрібно подивитися його походження, звідки береться шум у квартирі. Шум інженерних магістралей і техніки – шум води в трубах, шум від ліфта, звук вентиляторів в каналах вентиляції. Що робити для зниження шуму в міській квартирі. Адже ви можете купити її в самому престижному будинку, і шум все одно буде проблемою.
Перші завдання – вирішити, від якогось шуму потрібно позбутися. Якщо ваш будинок виходить вікнами на жваву магістраль, рятують спеціальні вікна з потрійними пакетами. Якщо цього мало, то можна виконати двома рядами скління вікон з подвійними пакетами. Також радять застосовувати особливу фірмову плівку, прозору, для наклеювання на скло, так можна знизити резонансні явища в склі на низьких частотах. Другим способом зменшити шум в квартирі є пристрій звукопоглинального шару на підлозі, стінах та стелі.