Як знайти дівчину

12-1-2020

 

Отже, до тебе прийшло усвідомлення того, що пора б вже нарешті знайти ту єдину, з якою ти побудуєш сім’ю, заведеш дітей і постарієш в якомусь тихому і затишному місці. Але незважаючи на всю рішучість, ти розуму не докладеш, де ж її шукати, і якою вона повинна бути. Не хвилюйся, зараз ми розповімо, як знайти дівчину для серйозних відносин, яка згодом може стати твоєю дружиною. Рекомендую чат рулетка мікрофон  , тут всі шанси зустріти свою половинку або просто гарно провести час.

Варто пам’ятати, що твій пошук не повинен відлякувати дівчат, які будуть з тобою спілкуватися. Тобто, не варто на першому побаченні заявляти їм про те, що ти шукаєш майбутню матір своїх дітей і давати заповнювати анкету, в якій твоїм потенційним дружинам треба буде відзначити ті якості, якими вони володіють. Такі кастинги може влаштовувати, наприклад, джефф безос з його мільярдами, та й то, йому доведеться пожертвувати своєю репутацією і акціями компанії amazon, бо громадськість, звичайно, не оцінить. Так от…

Де познайомитися з дівчиною для серйозних відносин

Насправді зустріти свою майбутню дружину можна де завгодно-на ескалаторі в метро, в жвавій пробці на мкаді або ж на концерті улюбленої музичної групи. Однак якими б ми були гуру відносин, якби не розповіли тобі про ті місця, де до дівчат варто грунтовно придивитися.

1тренажерный зал

Тренажерка є одним з найцікавіших місць для знайомств, навіть якщо тобі так не здається. По-перше, там можна не тільки оцінити більшість фізичних навичок потенційного партнера, але і переконатися в тому, що вона намагається стежити за собою, а значить ставиться до свого здоров’я відповідально і володіє певною кількістю сили волі (швидше за все).

Крім того, в спортивному залі дуже легко завести з кимось розмову. Тобі просто треба підійти і сказати: «хм, ти робиш цю вправу не зовсім правильно, давай я тобі покажу, як треба ” або ” хм, у тебе здорово виходить цю вправу, можеш показати мені, як його робити?».

Завести приємне знайомство можна також недалеко від свого будинку, зустрівши самотню дівчину, гуляє з собачкою або відпочиваючу в прилеглому парку. Найлегше почати бесіду, якщо ви часом випадково перетинаєтеся по дорозі на роботу або повертаючись з магазину.

Однак якщо ти розумієш, що бачиш її вперше, скористайся нашим докладним керівництвом, де ми розповіли, як познайомитися з дівчатами на вулиці, і про що з ними розмовляти.