Як знайти iphone, якщо він вимкнувся або розрядився

24

додаток “знайти iphone” , давши йому нову назву і забезпечивши додатковими можливостями. Воно навчилося шукати не тільки iphone, але і інші пристрої, в тому числі ті, які випустила не apple. З його допомогою стало можливо знайти навіть втрачені навушники, велосипед і багато чого ще. Iphone, наприклад, навіть не потрібно володіти активним підключенням до мережі, щоб його знайшли. Було достатньо ввести його в режим пропажі віддалено, як він зв’язувався зі смартфонами проходять повз людей, відправляючи через них своє місце розташування власнику. Придумано і справді геніально. А тепер для пошуку зниклого iphone він навіть необов’язково повинен бути заряджений.

Тепер знайти iphone можна, навіть якщо він вимкнений або розряджений

В ios 15.2 з’явився спеціальний механізм під назвою power reserve , який дозволяє iphone ще протягом декількох годин після повної розрядки подавати сигнал лиха. Для цього смартфон резервує невеликий запас енергії, щоб його вистачило на роздачу сигналу лиха, сподіваючись, що хтось пройде повз і прийме його.

Це настільки незначний обсяг, що ви навіть не помітите його зникнення. Apple не пояснювала, скільки саме енергії резервує iphone, проте це явно менше, ніж 1%. Проте, цього буде достатньо, щоб цілих 5 годин транслювати сигнал пристроям проходять повз користувачів по bluetooth low energy .

Як включити знайти iphone

Для зручності користувачів apple не стала вимагати включати power reserve примусово. Він увімкнеться сам, як тільки ви оновите свій iphone до ios 15.2 . Нововведення входить до складу саме цієї версії ос. Якщо ви відмовитеся від оновлення, нова фішка не з’явиться.

Без установки ios 15.2 нічого не вийде

  • коли апдейт з’явиться, натисніть «завантажити та встановити»;
  • підтвердьте установку, якщо буде потрібно, і дочекайтеся оновлення.

Як очистити оперативну пам’ять на mac

Після установки оновлення режим пошуку при повній розрядці включиться автоматично. Він буде працювати незалежно від того, хочете ви цього чи ні. Інша справа, що для того, щоб пошук в принципі був можливий , потрібно включити ще й механізм «знайти iphone» , який підключає iphone до пошукової інфраструктури.

Пошук iphone буде можливий тільки в разі включення функції “знайти iphone»

  • тут на самому верху відкрийте вкладку” знайти iphone»;
  • увімкніть пункти “знайти iphone»і “мережа локатора”.

Як знайти iphone, якщо він вимкнений

Враховуйте, що механізм power reserve, що дозволяє iphone подавати сигнал лиха при втраті, включається примусово не тільки в разі, якщо смартфон розрядився самостійно. Він запуститься, навіть якщо ви відключили апарат примусово, і в цьому випадку знайти його буде можна без примусового включення.

Щоб знайти втрачений iphone , якщо він оновлений до ios 15.2 і використовує механізм power reserve, можна точно так само, як зазвичай:

  • запустіть “локатор” на будь-якому пристрої apple;
  • відкрийте вкладку «мої пристрої» зліва;

Знайти iphone можна через локатор або сервіс icloud

  • виберіть втрачений iphone і дочекайтеся завантаження;
  • позначте його як зниклий і чекайте інформації про нього.

Якщо втрачений iphone був вашим єдиним пристроєм, пошук виконується через icloud.com. Вам буде потрібно авторизуватися і виконати всі ті ж дії, що і в «локаторі». Якщо вам пощастить, і хтось пройде повз вашого смартфона, він подасть сигнал лиха, пристрої перехожих визначать його місце розташування і відправлять вам.

Все, що вам залишиться, висунутися на передбачуване місце втрати і забрати iphone, якщо він все ще буде там. Головне встигнути зробити це за 5 годин, протягом яких iphone може транслювати сигнал про своє місцезнаходження в реальному часі. Коли 5 годин минуть, все, що у вас залишиться, це точка останнього місця, де він був виявлений.