Як зробити контекстну рекламу

5-2-2019

Как сделать контекстную рекламу
Як зробити контекстну рекламу ефективною і припинити зливати бюджет.
Також хочемо вам порекомендувати storm-mr.kz
Контекстна реклама – найпотужніший інструмент по залученню клієнтів і здійснення конверсії на сайті. Але чому ж одні рекламодавці досягають успіху, а інші – ні.
Сайт повинен бути оптимізований і готовий конвертувати користувачів в покупці. Бізнес готовий забезпечити сервіс по ефективному обслуговуванню клієнтів (наявність товару на складі, компетентні менеджери, які працюють інструменти зв’язку – телефони, форми зворотного зв’язку, пошта).
Як уникнути провалу, який допускають 90% рекламодавців.
Після забезпечення виконання перерахованих умов, наступним етапом є визначення мети і стратегії контекстної рекламної кампанії. Цей очевидний етап пропускає 90% підприємців, і зазнає невдачі. Рекомендуємо вкрай важливо поставитися до формування мети та стратегії.
У контекстній рекламі мета формується, виходячи з максимальної ціни конверсії, яку готовий заплатити рекламодавець. Ціна cpa – це гранична вартість корисної дії на сайті, наприклад: оформлення замовлення в інтернет – магазині чи оформлення підписки у новинному сайті.
Як вирахувати максимальну ціну за конверсію. Рекомендуємо робити декомпозицію, виходячи з маржинальності товару. Наприклад: рекламодавець продає літні музичні колонки, закупівельна вартість яких 200 грн. , а ринкова вартість в цільовому регіоні 700 грн. – це максимальна вартість залучення одного клієнта. У даному випадку рекламодавець заробить 1 грн. В середньому кожний підприємець хоче заробляти 50% від своєї маржі.
Тому гранична вартість за залучення клієнта в цьому разі становитиме 250 грн. Також потрібно враховувати, що не кожна входить заявка буде конвертуватися в продаж. Тому, середня ціна кліка повинна бути в районі 1 гривні 25 коп. Максимальна ціна за клік 1, 25 грн. РК повинна бути створена в максимально цільовому регіоні. Ключові слова повинні бути підібрані з максимальною вірогідністю конверсії за ним (приклад: купити літню музичну колонку). Розширення РК на пошуку з додаванням околоцелеывх тематик. Наприклад: літня музика на пляжі, радіо на дачу і т. Додавання РК КМС, таргетинг, ключові слова з функцією DSK. Запуск рекламної кампанії в Яндекс.
Одним з головних чинників стратегії є створення рекламної кампанії з ремаркетингу. Ця функція передбачає серйозну роботу в маркетинговому і технічному плані.
На майстер – класі, який відбудеться 13 серпня, буде детально висвітлена тема ремаркетингу, після проходження якого, ви зможете створити правильну рекламну кампанію. Більш детально про захід можна ознайомитись, пройшовши по цьому посиланню.