Як зробити свій сайт популярним?

395

Як зробити популярним свій сайт? Щоб ваш сайт знайшов популярність і забезпечив ваш проект регулярним потоком цільового трафіку, в першу чергу потрібно вивчити всі способи, якими можна досягти своїх цілей. І негайно приступити до їх втіленню в життя.

Найголовніша умова, для досягнення вашої мети – зробити свій сайт найвідомішим у вибраній вами ніші – це поза всяких сумнівів, величезного кількість переходів з пошукових систем. Саме це умова, зможе забезпечувати вас величезним числом цільових відвідувачів, якого ви не змогли б отримати за допомогою будь-яких інших, разом узятих методів. Але не розраховуйте, що це буде легко – для досягнення високих показників, потрібно буде докласти чимало зусиль. Щоб користувачі звернули увагу на ваш сайт, він повинен бути перших сторінках пошукової видачі, а не в числі аутсайдерів, нам буде необхідно:

1. Дати визначення самим запитам, тобто, вибрати ключові фрази, що дають чітке і ясне визначення тематики сайту і кожній його сторінці окремо.
Треба підбирати слова, найбільш близькі до вами, заданої теми і вашій ніші. Важливо, щоб ваш сайт не був завантажений зайвої нерелевантної інформацією, ці отсеит від вашого блогу тих відвідувачів кого ваш блог, цікавить остільки оскільки.

2. Грунтуючись отриманими даними, зробіть інформаційне наповнення сайту:

  • Контент
  • Відеоролики в кінці постів
  • Картинки в самих постах

Якщо контент сайту у вас був готовий, до підбору ключових слів, то в будь-якому випадку, потрібно буде відредагувати його, таким чином, щоб ключевики не перевищували 5% від самого тексту. Крім того, вам доведеться зайнятися кодом, прописати заголовки, мета-теги, дати опис картинок на кожній сторінці, причому для кожної картинки, слід використовувати спеціально розроблені тексти включають в себе ключові слова.

3. Після закінчення внутрішніх робіт з сайтом, можна зайнятися отриманням найбільшої користі з зовнішньої сторони. Сверстайте код таким чином що б користувачі сайту, змогли нас вас лише по строго заданнамы нами вимогам і запитам. І вже тільки тоді, на наступному етапі, потрібно зайнятися різними здатними які зможуть забезпечити збільшення наших позицій у видачі.

У цій справі існує, основний принцип: це пошук необхідних ресурсів, які згодом будуть посилатися на ваш сайт. Для того, щоб забезпечити збільшення кількості відвідувачів вашого сайту, можна використовувати обмін і покупку посилань, а також прогін по каталогах і дошках оголошень.

Користуючись цими методами, ви зможете отримати необхідну кількість зовнішніх посилань, і ваш рейтинг збільшиться на кілька порядків. ПС візьмуть до уваги ваші старання, і ви зможете опинитися в топі пошукової видачі.

Але для більшої популярності вашого сайту, необхідно вдатися та деяким іншим способам – слід зайнятися пошуком відвідувачів на інших сайтах, причому на тих, які найбільше ставляться до нашої ніші, оскільки слід пам’ятати, що гонитва за цільовою аудиторією– це лише втрата дорогоцінного часу.

В даному випадку, ми будемо використовувати наступні способи:

  • звертаємося на сервіси закладок, і вказуємо посилання саме на свій сайт, так як їх щодня відвідують тисячі людей;
  • проводимо постійні дискусії, на різних блогах і форумах, всюди залишаючи посилання на наш сайт всередині коментарів, або всередині підпису;
  • виставляємо свої оголошення, на будь-яких доступних для нас дошках;
  • реєструємо нашу стрічку RSS-трансляторах.

Це лише декілька способів, за допомогою яких, ви можете вдатися для забезпечення найбільшої популярності вашого сайту. В процесі роботи, ви самі будете знаходити потрібні рішення, і в результаті досягнете високих результатів!