Яка користь від Twitterа a

342

Давайте подумаємо яку користь можна отримати від твіттера. Ну а поки ви відповідаєте на це питання, я напишу свої думки яку я бачу користь від Twitter’а a.

Twitter— ідеальний вбивця часу! Не знаєте як провести час? Ідіть в твіттер, при досить великій кількості друзів завжди є що почитати, і дивишся день пройшов.

 • З твіттером можна й заробити. Заробити на Твіттер-партнерках можливо вже для російськомовних твіттерян, а не тільки для буржуїв. Просто ви віддаєте якійсь фірмі логін і пароль від тві-акаунту, а фірма від вашого імені публікує яку ні будь рекламу. І нараховує вам винагороду за кількістю читають ваші повідомлення людей – фоловерів. Недоліки такого способу «заробітку» очевидні: ви абсолютно не контролюєте зміст цих повідомлень, а адже надсилаються вони від вашого імені. Погана реклама надовго, якщо не назавжди підірве вашу репутацію. Та й просто не любить народ рекламу.
 • Просто «кидати в Твіттер» анонси новин з вашого блогу . Відвідуваність буде не ахті, але все ж нехтувати цією можливістю явно не варто. Крім того, тві-повідомлення все частіше попадаються в пошуку Гугла і Яндекса, так що Твіттер з часом може приносити досить стабільний трафік – відвідувачів на ваш блог .
 • Публікувати анонси нових партнерських програмах, в яких ви зареєструвалися.
 • Останнім часом з’являються повідомлення, що Твіттер можна використовувати як ефективний маркетинговий інструмент/
 • Можливість потрапити в якусь вірусну акцію, в якій ваша популярність різко зросте, а так само відвідуваність вашого блогу.
 • Яка користь від Твіттера? – далі придумуйте самі, але думаю, що відповідей на це питання у вас знайдеться багато.

  Читайте також:

  AdSubscribe – без паніки!
  Які програми потрібні веб-дизайнеру?
  Twitter плагіни для Firefox

  Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
  Я в твіттері
  Реклама на блозі