Яка процедура розлучення.

4-27-2018

Яка процедура розлучення.
Обов’язковою умовою для розлучення через органи Рагсу є відсутність неповнолітніх дітей і взаємна згода подружжя. Якщо у Вас є діти від іншого шлюбу, і вони не усыновлялись другим з подружжя – варіант розлучення через ЗАГС вам підходить. Подати на розлучення шляхом звернення в суд – варіант для тих, у кого є неповнолітні діти, невирішені майнові, аліментні питання або подружжя не можуть прийти до згоди про добровільне припинення шлюбу. В даному випадку законодавством передбачено два способи вирішення питання. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Как проходит развод в Украине.
Процедура нагадує розлучення через ЗАГС, але можлива для подружжя, у яких є неповнолітні діти. Обов’язковою умовою є укладення договору про порядок тримання дітей, який посвідчується нотаріально та підтверджує домовленість батьків щодо забезпечення дітей після розлучення. Команда професійних юристів та адвокатів Одеського центру сімейного права допоможуть проаналізувати ситуацію і скласти проект договору, який влаштує обидві сторони. через місяць після подачі заяви, суд виносить рішення про розірвання шлюбу, яке є остаточним документом, що підтверджує факт розлучення.
Мало хто вдається до даної процедури у вигляді високої вартості послуг нотаріусів і яка зніматиметься «державного мита», яка становить 1% від суми аліментів до досягнення дитиною 18-річного віку. Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела.