Який алкоголь менш шкідливий (5 фото)

241

Всі ми знаємо, що алкоголь шкідливий для нашого організму, але далеко не всі готові відмовитися від нього з цієї причини. Якщо ви ставитеся до тих, хто періодично вживає спиртні напої і особливо міцні їх види, то радимо вам пити лише той алкоголь, який менш шкідливий. Про те, який алкоголь менш шкідливий, а який більш шкідливий, нам розповість цей пост.

Горілка

Рідна наша горілочка вже не одну тисячу людей довела до білої гарячки. Проте фактично саме горілка є чи не найбільш безпечним для організму міцним алкоголем. Без барвників, без ароматизаторів — чистий, ніби дитячі сльози дистилят. Зловживати ось їй не коштує, печінка однаково не любить що чистий дистилят, що брудний.

Ром

П’ятнадцять чоловік і пляшка рому — практично компанія, що зібралася просто підлікувати здоров’я. Особливо корисний (якщо забути, що це все-таки алкоголь) вважається кубинський ром: тут можна знайти велику кількість калію, фосфору і цинку. Майже мультивітамінний комплекс!

Який алкоголь менш шкідливий (5 фото)

Текіла

На серйозне всенічне застілля краще буде взяти текілу. Агава, з якої заповзятливі мексиканці женуть цей національний самогон, містить полісахариди фруктани — вони допомагають регулювати кислотність шлунка. Якщо пити текілу за правилами з сіллю (а не по-російськи, з шийки), то з ранку похмілля буде легше — сіль затримує воду в організмі.

Який алкоголь менш шкідливий (5 фото)

Віскі

Років десять тому лікарі з подивом виявили, що віскі є прекрасним джерелом чудовою елагової кислоти, здатної вбивати ракові клітини. Корисна штука! Однак, як ліки буржуйський напій використовувати все ж не варто. Концентрація етанолу в віскі дуже висока — ось чому пянієш від нього швидко.

Який алкоголь менш шкідливий (5 фото)

Коньяк

Найдивовижніше, що благородний коньяк шкідливіше всього вищепереліченого. Вся справа в термінах зберігання: чим старіше коньяк, тим він кращий, правда? Ні, не правда. Роки зберігання насичують напій купою спиртових фракцій і шкідливих речовин. Власне, пити коньяк у великих кількостях не тільки безглуздо, але і шкідливо — з таким же успіхом можна подихати парами ртуті. 50 мл коньяку в день це той максимум, який не буде шкідливий організму.

Який алкоголь менш шкідливий (5 фото)

Звідси