Який інтернет підійде для будинку.

10-4-2018

Який інтернет підійде для будинку.

Вирішили придбати новий вай – фай роутер. Настав час і домашнього Wi – Fi маршрутизатора. А вже моделей маршрутизаторів і Wi – Fi точок доступу у кожного виробника може нараховуватися кілька десятків. Який роутер вибрати для будинку серед всього цього різноманіття. Потрібно переплачувати за імениті бренди, сучасні нововведення і прогресивну начинку. Хочемо відразу уточнити різницю між Wi – Fi роутером і Wi – Fi точкою доступу. А то в магазинах роутери можуть називатися точками доступу, і навпаки. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі интернет провайдеры луганск.
Перша відмінність маршрутизатора від точки доступу є наявність мережевих портів на роутері. І це не спроста, оскільки завдання простий точки доступу — розширення зони покриття мережі, а не роздача інтернету на пристрої. Тобто організувати повноцінну мережу з допомогою точки доступу не вийде (немає потрібних портів). Будь роутер може виступати, як комутатор, оскільки володіє LAN портами для підключення ноутбука або комп’ютера по мережевому кабелю (витій парі).
Ось як виглядає стандартний Wi – Fi маршрутизатор з тильної сторони: Як бачите, нічого складного в ньому немає. Перш за все, що Вам потрібно зрозуміти, для якого інтернет-з’єднання Ви хочете вибрати і придбати Wi – Fi роутер. Адже технологій підключення кілька і тут потрібно точно знати, який тип інтернету встановлений у Вас. Або який тип Ви плануєте використовувати в майбутньому. Ось три основних протоколу підключення: Ethernet, ADSL і 3G/ 4G. Багато провайдерів розміщують рекомендовані моделі роутерів на своїх сайтах.