Який вид заробітку в мережі вибрати?

185

На початковому етапі організації свого бізнесу в інтернеті, будь-який початківець інтернет-підприємець зобов’язаний вирішити для себе якийсь спосіб заробітку вибрати. Є два способи, які мають свої особливості і недоліки.

Перший спосіб: можна продавати свої власні продукти і послуги.
Другий спосіб: це участь у партнерських програмах.
Перед вами постає питання, який з цих способів ви виберете, так як якщо ваш вибір буде не вірним, то це означає, що ви даремно витратили свої сили і час.

Насамперед потрібно визначити свої цілі. Що вам потрібно: просто додаткових грошей до своєї зарплати або ж ви шукаєте нову для себе кар’єру?
Ось, саме відповідь на це запитання і визначить, чим ви будете займатися і заробляти в інтернеті

Відразу розвію міф про швидкий заробіток в інтернеті. Загалом все це залежить від того, з якою швидкістю буде розвиватися ваш бізнес і яка кількість зусиль до цього треба докласти. Вам доведеться працювати, халяви тут ніякої немає, а як відомо, добре поставлених цілях і певних зусиллях, виходять певні позитивні результати.

Тепер торкнемося про способи описані вище і зрозуміємо, які особливості у цих способів заробітку є.

Якщо ви хочете заробляти приблизно від $100 до $1500 в місяць і на це у вас є в день не більше 1-3 годин, то можете вибрати бізнес і приєднатися до партнерської програми, програми перепродажів чужих продуктів або навіть до організації мережевого маркетингу.

Якщо ж ви шалено хочете почати свою справу, попрощатися з начальником, сказавши йому, що ваш заробіток перевищує розмір заробітної плати, яку він платить. Ви можете зробити це в дуже короткий термін, якщо є бажання, завзятість і працьовитість, а так само здатність до постійної самоосвіти.

Але для цього ви повинні вирішити для себе, в якій області будете здійснювати свою спробу. Скільки грошей здатні інвестувати у свій бізнес.

Партнерські програми (програми перепродажів).

Один з найшвидших способів почати робити гроші, полягає у просуванні послуг або продуктів будь-яких сайтів. В цьому ви повинні сконцентруватися тільки на рекламі та просуванні тих продуктів, які ви будете представляти.

Такі програми в інтернеті існують всюди. Діапазон продуктів і послуг дуже величезний, і ви можете заробляти пристойні гроші.

Перевага продажу чужих послуг і продуктів;

1. Це менша кількість роботи в день.

2. Немає необхідності створювати власний продукт.

3. Вам не треба створювати власний сайт і всі до нього автоматизації. Ваше завдання – це рекламувати.

4. Швидкий заробіток, в деяких випадках кілька днів або навіть годин.

Недоліки:

1. Ви будете робити невеликі гроші, так як комісійні в даних програмах невисокі і в ринковій ніші велика конкуренція. В деяких випадках в партнерських програмах існує так багато філій, що важко виділитися з усього цього натовпу.

2. Немає впевненості в тому, як довго проіснує ця партнерська програма. Ви дуже сильно залежите від власника того товару, який ви розповсюджуєте.

Свій власний бізнес.

Другий спосіб — це розвивати свої власні продукти або послуги. Цей бізнес здатний не тільки реально підвищити добробут і принести вам пристойний дохід, а й бути самостійною людиною, вирішувати проблеми тільки свого бізнесу, не бути залежним ні від кого.

Але як вирішити, який продукт або послугу продавати? Де їх взяти? Який початковий капітал вкласти і де взяти ці гроші?

Найкращим продуктом на даний момент є інформаційний продукт. Це може бути як віртуальний, так і матеріальний товар.

Але тут існує одна проблема, про яку ви повинні пам’ятати, і з-за цієї проблеми більшість інтернет-підприємців зазнають поразки. Ніколи не можна створювати на початку інформаційний продукт або послугу і потім намагатися з’ясувати, кому їх продати! Це крок, що веде до марної трати часу і грошей.

Ви повинні сфокусуватися на тому, що люди хочуть купувати, що їх цікавить і тільки потім створювати продукт, який заповнить інформаційну нішу у даних споживачів.

Тепер, коли ви вже з’ясували, що у вашому продукті є потреба, даний продукт буквально сам себе буде продавати. Навіщо витрачати величезну кількість часу, намагаючись переконати людей, купити непотрібний їм товар, коли з легкістю можна створити такий продукт або послугу, в якому у людей є потреба.

А для цього потрібно постійно досліджувати ринок інтернету, проводити опитування серед передплатників своєї розсилки. Постійно навчатися самому, так як ви повинні знати останні новини.

Навчатися пізнавати і навчання новим способам просування, реклами, простими словами вивчити інтернет-маркетинг. Тільки так шляхом зусиль і великої праці на самого себе і на розвиток свого бізнесу можна досягти великих результатів.