Youtube music тепер підтримується не тільки однією моделлю розумних годин з операційною системою wear os на борту

31

Після того, як google припинив підтримку свого музичного сервісу play music, офіційного способу прослуховування музики на розумних годинниках wear os не існувало.

У травні цього року компанія, нарешті, заявила що працює над підтримкою youtube music для цієї платформи, але потім виявилося, що додаток буде працювати тільки на годиннику з wear os 3.0 на борту, яких на сьогоднішній день існує аж одна модель – samsung galaxy watch 4.

На щастя, в google вирішили відмовитися від цього дивного обмеження.

” починаючи з цього тижня, – повідомляє google в повідомленні служби підтримки, – ми запускаємо новий додаток youtube music для ряду пристроїв wear os 2, включаючи нові розумні годинник gen 6 від fossil і michael kors, а також ticwatch pro 3 gps від mobvoi, ticwatch pro 3 cellular/lte і ticwatch e3 щоб ви могли насолоджуватися музикою де завгодно. З youtube music ви можете завантажувати пісні на свій годинник і слухати музику в автономному режимі або тренуватися під свої улюблені пісні, не беручи з собою телефон».

Наразі підтримуються лише вищезгадані годинники, але google заявляє, що інші пристрої з wear os 2 отримають підтримку youtube music пізніше цього року. Поки неясно, за якими критеріями google додає підтримку на годинник, але поки всі моделі отримали її мають процесор snapdragon wear 4100 або 4100+ на борту.

Крім того варто відзначити, що якість музики на годиннику обмежена 128 кбіт/с, тому ідеального звучання нам чекати не варто.

схожі матеріали: