Youtube поділився успіхами партнерської програми

14

Нещодавно число учасників партнерської програми youtube по всьому світу перевищило 2 млн.на честь цієї віхи сервіс вирішив поділитися свіжою статистикою за проектом, включаючи дані по росії.

Партнерська програма youtube існує вже більше 14 років. При цьому творці контенту отримують більше половини загального прибутку. За останні 3 роки компанія виплатила авторам, виконавцям і медіакорпораціям понад $30 млрд.частина креаторів створює робочі місця і вносить внесок в економіку не тільки свого регіону, але і всього світу. За 2019 рік творча екосистема youtube створила еквівалент 345 тисячам робочих місць з повною зайнятістю – і це тільки в сша.

У росії кількість каналів, що мають більше 100 тисяч передплатників, збільшилася на 30% в порівнянні з минулим роком (більше 10 тисяч каналів). При цьому кількість каналів, що мають більше 1 мільйона передплатників, збільшилася на 35% в порівнянні з минулим роком (більше 1 тисячі каналів). Більше 60% часу перегляду контенту, створеного російськими каналами, припадає на глядачів за кордоном.

У 2020 році до програми приєдналося в два рази більше каналів youtube, ніж у 2019. Крім того, в росії частка youtube-каналів, що мають в рублях п’ятизначну і більше виручку, зросла більш ніж на 45% в річному численні в порівнянні з червнем 2020 року.

Youtube також активно працює над тим, щоб вирішити сумніви рекламодавців. На сьогоднішній день сервіс захищає бренд від згадки в несприятливому контексті на 99%. Відеохостинг також став першою цифровою платформою, яка пройшла акредитацію media rating council щодо безпеки представленості брендів.