Youtube розширив доступ до автоматичних субтитрів для трансляцій

11

Youtube повідомив, що автоматичні субтитри для прямих трансляцій тепер можуть використовувати всі бажаючі, але тільки для контенту англійською мовою.

Раніше доступ до цієї функції був тільки у каналів з 1000+ передплатників. Тепер в youtube прибрали це обмеження.

У найближчі місяці відеохостинг також планує запустити цю функцію для всіх 13 мов, підтримуваних в автоматичних субтитрах, включаючи російську.

Детальніше про автоматичні субтитри на youtube можна дізнатися в довідці.

Функції, які готуються до запуску

В youtube також анонсували ще кілька оновлень, які стануть доступні в недалекому майбутньому. У їх числі:

Автопереклад субтитрів на мобільних пристроях. Пізніше цього року youtube запустить автоматичний переклад для субтитрів на підтримуваних мовах на ios і android. На даний момент ця функція доступна тільки на десктопах. Відео з декількома звуковими доріжками. Ця функція зараз тестується з невеликою групою авторів. Вона допоможе розуміти контент жителям різних країн. Youtube планує розширити запуск цієї функції в найближчі квартали. Дозвіл каналу на додавання субтитрів. Нова функція у творчій студії дозволить авторам делегувати створення субтитрів на каналі тим людям, яким вони довіряють. Терміни її запуску не уточнюються.

Нагадаємо, що у вересні youtube додав п’ять нових функцій для авторів. Тепер у них буде більше даних для аналізу, а також більше контролю над рекламою і главами на відео.