З чого почати будівництво заміського будинку.

10-29-2018

З чого почати будівництво заміського будинку.

Перше і майже найважливіше – Вам потрібен проект будинку, який буде відповідати розмірам Вашої ділянки при дотриманні всіх необхідних норм (відстань до огорожі, капітальних будівель), щоб потім не лаятися (судитися) з сусідами. Друге – отримання дозволу на будівництво (історія ще ТА). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі krepserp.ru.
Тут існує кілька думок, реєструвати будова згідно нинішнього законодавства можна і за спрощеною формою, для цього необхідно наявність свідоцтва про реєстрацію права на земельну ділянку, Документи БТІ (обов’язково по завершенню будівництва і обробки), і попередній цьому документ з органів самоврядування про введення в експлуатацію з присвоєнням адреси. Все що стосується комунікацій – це окрема і дуже довга історія, яка вирішується паралельно з Вашим будівництвом, там Ви ще дуже багато цікавого належить дізнатися для себе, особливо це стосується проведення газу. Про газ взагалі й думати боюся, уявляю яка це корупційна тяганина.
Будувати без дозволу (зараз це припустимо). Будувати з роздільною здатністю (ідеальний варіант). Дозвіл на будівництво дозволить Вам зрозуміти чіткі максимальні межі майбутньої будови, видалення від сусідніх будівель, огорож і т. Наскільки я знаю у Зодчого всі типові проекти, тому в проекті будинку необхідності немає. Якщо ж Ви збираєтеся будувати щось на свій смак і колір, то звертайтеся в проектні організації.