За що відповідає юридична адреса.

1-16-2018

За що відповідає юридична адреса.
Ваша юридична адреса буде фігурувати в ЕГРЮЛ, а офіційні органи будуть направляти кореспонденцію на цю адресу. Де «прописати» фірму? Відповідь шукаємо в 8 статті 129-ФЗ від 08.08.2001: державна реєстрація юридичної особи здійснюється за місцем знаходження постійно діючого виконавчого органу або особи, яка має право діяти від імені юридичної особи без довіреності. Що є виконавчий орган? Це директор, якого призначають засновники. Ним може стати один з засновників або найнятий керівник. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі изменение юридического адреса в Смоленске.
Але так як укласти договір оренди поки фірма не буде зареєстрована, не вийде, потрібно представити у реєструючий орган підтвердження, що приміщення буде віддано в оренду, тобто гарантійний лист від власника. Використовувати домашню адресу директора (засновника). Для цього обов’язково наявність його прописки в цій квартирі або будинку і згода власників житла. Реєструючі органи додатково можуть зажадати згоду всіх, хто в ньому прописаний, в тому числі і не власників. До речі, юридична адреса ІП – завжди тільки його місце проживання. Їм набагато простіше реєструватися. Рекомендуємо заздалегідь уточнити у своїй податковій інспекції, які документи їм потрібні, щоб не втрачати час і гроші на перездачу.
Заяву розглянуть протягом 5 робочих днів, після чого вам видадуть свідоцтво про державну реєстрацію ТОВ і постановку на податковий облік, або мотивовану відмову. Суть така – фірма «N» пропонує адресу та пакет документів: договір оренди, гарантійний лист, свідоцтво про право власності на приміщення і т. д. Все, що потрібно заплатити певну суму і можна «прописати» свою фірму в будь-якому регіоні. З одного боку це зручно. Заплатив один раз і ніби як на оренду витрачатися більше не треба.