За тиждень

237

Тиждень минув, можна сказати що ні чого особливого не сталося. Але я вирішив не багато ще раз проаналізувати як просувається блозі.
Цілий тиждень, спостерігав як танцюють цифри feedburner. З початку тижня передплатників було 28, а потім різке падіння і блог втратив п’ятьох, а до середини тижня ще трьох, і вже під кінець тижня додався один. На даний момент число передплатників 21. Я так досі і не можу зрозуміти, від чого така танець? Виходить людина заходить на блозі, підписується на RSS, а потім на наступний день відмовляється від підписки?
Так само за минулий тиждень почався спад відвідувачів на блозі, цифри все нижче і нижче з кожним днем.
Може все через літа? Час відпусток, дачний сезон. А може просто-напросто на блозі немає нічого цікавого?
Саме це останнє речення підводить мене до думки, про те що я знову з’їхав з поставленої мою мети описаної в пості Півроку. Блог знову почав бути схожим на глянцевий журнал, останні пости, одні картинки. Жодного тексту або цікавого поста. Навіть новий автор, який приєднався до блогу, нічого за тиждень не написав, а тільки зміг викласти картинки. Сумно.

Спам. Спам, це зло. Тільки за тиждень вичистив спаму куеву хмару. Один і теж засранець рекламує один і той же сайт, причому я перу, а через 5 хвилин знову. Видно купив собі якусь прогу для спаму на сайтах, і як вдарений головою об стінку спам. Добре хоч ще давно виставив опцію в ручну модерувати коментарі. Спасибі Akismet’у поки працює без збоїв.

Вирішив спробувати себе у партнерці. Новий проект під назвою be2me.ru. Але й тут опинився в прольоті, ось він солодкий сир безкоштовних сервісів і хостингів. WordPress.com, на якому знаходиться мій блог, не бажає працювати ні з джавою, ні з PHP. З цього з партнеркою ні чого не вийшло. Все, що залишилося, так це розмістити у себе банер цієї партнерки, може кого зацікавить і йому більше пощастить ніж мені.

Що ж не Так на блозі?

Чому блоги не про що, з громіздким складно доступним текстом, мають величезну кількість передплатників, при малому трафік відвідуваності. І їх число підписки зростає з кожним днем?
Не розумію, чому в голові багато думок про що написати, але коли сідаю писати нічого не виходить, і в кінці замість тексту на блозі знову красуються картинки. За$#@л глянець!!!
Фіг знає що відбувається.