Захисти картинку

182

Вчора ввечері посиділи з власником одного успішного проекту, що займається вікторинами про кіно. Слово за слово дійшли до обговорення захисту контенту на сайті чи блозі. Обидва зійшлися на тому, що майже не можливо захистити себе від крадіжки написаного тексту, точніше від його копіювання з блогу на інші інтернет-ресурси.
Звичайно з одного боку, якщо хтось взяв написаний текст і скопіював собі на блог або сайт, але при цьому поставив посилання на джерело, тут інша справа, але якщо такого не сталося, то тут ми не змогли щось певне відповісти один одному. Так що ця тема залишилася відкритою.

Особисто мене зацікавила інша сторона захисту, а саме картинок. Я часто щось малюю в фотошопі, але рідко публікую це, так як прекрасно усвідомлюю, що хто то так і сопрет цей малюнок собі на сайт. На особистому досвіді вже проходив це, коли одну з моїх робіт «повели» на інший сайт і навіть на малюнку вліпили лого цього сайту. І тут мій друг взяв зі столу серветку і написав мені простий код, який за його словами захистить мої картинки від копіювання на інші сайти.
Ідея проста, якщо хтось «поцупив» картинку з мого блогу собі і опублікував її, то на сайті цього не хорошого людини, буде лише біле простір в місце моєї картинки.
Може для когось цей код не щось нове, і він їм давно користується, але для тих хто не знає, я вирішив її написати.

У файл .htaccess вставляємо наступний код:

1.RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} .*jpg$|.*gif$|.*png$ [NC]
2.RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^$
3.RewriteCond %{HTTP_REFERER} !ваш сайт [NC]
4.RewriteCond %{HTTP_REFERER} !yandex.ru [NC]
5.RewriteCond %{HTTP_REFERER} !google. [NC]
6.RewriteCond %{HTTP_REFERER} !search?q=cache [NC]
7.RewriteRule (.*) error.gif

От і все, і тепер нехай копіюють ваші картинки хоч до завтра, результат буде один і той же, порожнеча на сайті злодія.
Захисти свою картинку!

Сподобався пост, підпишись на RSS
Отримуй нові записи на блозі по E-mail
Я в твіттері
Реклама на блозі