Запис ігрового процесу оповідної гри про теніс slice of life

10

У зв’язку з виходом оповідної гри про теніс slice of life наnintendo switch на каналі justonegamr було опубліковано відео,що демонструє сімдесят хвилин ігрового процесу. Гра не доступнав eshop російського регіону.

Офіційний опис:

«slice of life повідає історію дрейка лакассе і його спробахперестроіть своє життя після нещасного випадку. Гравець повинен балансувати між пошуком нових друзів, тренуваннями на тенісному корті і навчанням, мудро розподіляючи час. Познайомтеся з яркіміперсонажамі, зміцните з ними зв’язку, щоб розкрити весь свойпотенціал. Сильні узи відкриють доступ до перків, які можутьвикористані на тенісному корті.

У грі представлений аркадний теніс. Їм легко насолодитися, але будетнепросто майстерно освоїти. Крім стандартного тенісу, ви можетеприхопити з собою приятеля і спробувати свої сили в тонні інших режимів. У грі представлений кооперативний режим всюжетной кампанії, кілька багатокористувацьких режимів, орієнтованих на кооперативне проходження.

Гравці допомагатимуть дрейку, поки він повільно збирає по шматочкамправду про своє минуле. Помилково звинувачений і обмовлений, дрейку був представлений другий шанс в університеті роузгейт. Займіться дослідженням разом з вашими друзями і обговорюйте знайдені докази, що приведуть вас до справедливості!

Ключові особливості:

  • історія наповнена сюжетними поворотами, цікавими ворогами і ворогами.
  • динамічний аркадний теніс.
  • глибока система налаштування персонажа за допомогою клавіш.
  • сюжетні лінії персонажів і соціальні узи.
  • локальний кооперативний режим з партнером”.