Заробіток в мережі рерайтом

248


Багато людей, починаючи працювати в мережі, здійснюють одну й ту ж помилку постійно, створюючи сайт або заводячи блог, ще навіть не зрозумівши, як все влаштовано. В результаті, безуспішні спроби монетизації і, найчастіше, гарне починання закидається і людина залишається з однією тільки думкою, що заробити в Інтернеті неможливо.

Адже все так добре починалося, прочитавши на одному і блогів, що в мережі є величезна кількість способів заробити. Особливо новачків підкуповують обіцянки заробляти 100$ на добу, причому нічого не роблячи взагалі. Ну або працюючи зовсім не багато.Як правило, всі такі обіцянки чистої води обман. Так, що ж робити і як заробити в інтернеті?

Зовсім не обов’язково відкривати свій блог для того, що б заробити в мережі. Існує багато можливості для заробітку в мережі і не маючи свій сайт або блог. Одна з таких можливостей, це заробіток в мережі рерайтом.

В інтернеті все сходиться до одного контент-король. А це означає, що величезна кількість вебмайстрів потребують якісному контенті для наповнення їх сайтів. І для цього, новачкові краще всього зайняти нішу текстового контенту. Ну а для того, що б визначитися який контент самий затребуваний в мережі, краще всього почати працювати рерайтером.

Рерайтер

Рерайтер це людина, яка з вихідного тексту робить текст, ідентичний за змістом, але написаний іншими словами. В результаті замовник отримує результат, але з меншими витратами, оскільки перед написанням матеріалу відсутнє попереднє дослідження, яке зазвичай і займає більшу частину часу.

Вам це нічого не нагадує? Дана робота, ніж те нагадує виклад, які ми всі колись писали в школі. Якісних текстів в інтернеті не дуже багато, так як писати їх повинні професіонали, а вартість їх послуг дорога. В результаті один текст може коштувати замовнику кілька тисяч рублів, а ми тут говоримо про якісний і унікальний текст.

Але не у всіх вебмайстрів вистачає достатньо деньок на такі дорогі тексти і тоді вони звертаються до рерайтерам, які готові за більш меншу суму написати прочитаний ними текст своїми словами.

Працюючи рерайтером ви…

  • Ви зможете спробувати себе в якості автора і зрозуміти, чи підходить вам це заняття взагалі. Хороший копірайтер заробляє достатньо грошей, щоб ні в чому собі не відмовляти, тому що це відмінна перспектива в майбутньому стати копірайтером.
  • Ви зрозумієте, які теми затребувані в інтернеті, за що готові платити замовники. В інтернеті все сходиться на рекламі, а що ви будете рекламувати, якщо пишете на непопулярну тему?
  • Працюючи рерайтером, вам буде найпростіше заробити репутацію у замовників, а це відмінний старт для переходу на більш серйозну роботу.

З чого почати?

Ніхто із замовників не любить, коли вчаться на його замовлення. Тому, перед тим, як почати брати замовлення, вам треба потренуватися. Для цього знайдіть у мережі будь-який текст, який буде близький вам по тематиці і спробуйте переписати його.
З першого разу, можливо не вийде, але, як правило, після декількох разів наполегливої роботи починають вийдуть непогані роботи.

Де брати замовлення?

[adsense]

Пропонуйте свої послуги на тематичних форумах, форумах для вебмайстрів, біржах фріланса, біржах контенту. І головне не намагайтеся відразу заробити ставлячи ціну за вашу роботу, за роботу копірайтера. Для початку заробити собі репутацію хорошого рерайтера, вміє писати хороший контент, а інше прийде саме з часом.

Питання до читачів, якщо ви купуєте контент на ваші сайти, що віддаєте перевагу купувати рерайт або копірайт?