Зароби! Або де рекламодавці?

216

Як я вже писав в цьому пості, я почав пізнавати для себе нові види діяльності в рунеті. А саме, потрохи почав заробляти на блозі. Кожен день переглядаю різні біржі, різні партнерські програми. Читаю про них на різних блогах, особливо все що здається негативних і позитивних відгуків людей, які вже працюють або працювали з ними.

І так на даний момент я зміг зареєструватися на 4 різних майданчиках. Чому зміг, та тільки з того, що на інших, скрізь треба було заливати на хост код, або вставляти код в тіло блогу, а з цим проблеми, про яких я вже не один раз писав.
Поки освоюю всі ці майданчики, бачу один і той же результат, жодної пропозиції від рекламодавців.
Тепер по порядку.

Першим знайомством для мене став Блогун. Додав туди свій блог, приблизно два дні чекав поки його схвалять модератори. Коли отримав добро, почав освоюватися на ньому. Інтерфейс зрозумілий і легкий, добре продуманий пошук, по тим запитам які цікавлять. Рекламодавців багато, хоча всі пропозиції від них за дуже низькою ціною. Але їм це зручно, так як всі такі пропозиції особливо постові в 0.1$ йдуть на ура і розкуповуються тими у кого дофіга ГС. Я ж вибрала для себе лише використовувати постові, і природно не за таку ціну.
Висновок сервіс хороший, правда дуже мало пропозицій від рекламодавців, але думаю, що до осені їх буде побільше.

Sapre.ru — з цією біржею я познайомився не давно, швидко пройшов модерацію, виставив ціни, а так само ручне розміщення і все, замовлень немає.
Інтерфейс теж зрозумілий, налаштування легкі супорт адекватний. Але як я вже сказав, що поки результатів немає, як тільки з’являться напишу.

Маинлинк — зареєстру там. Отримав добро від модераторів, а так само перший замовлення на розміщення. Хочеться виділити одне, інтерфейс жахливий! Взагалі не продуманий, таке відчуття що над ним працював робот, а не людина. Довелося досить таки довго полазити по цьому сайту поки знайшов все що мене цікавило.
Крім одного замовлення, так таки ні одного рекламодавця.

Ну і остання майданчик з якою вирішив познайомитися, це настільки розрекламована біржа статей Liex.ru. Сказати ні чого так само поки не можу про неї, так як блог додав тільки вчора ввечері, і він ще не пройшов модерацію.

Так де ж все рекламодавці???

Але ще раз повторюся, всі ці реєстрації, не означають,що я перестаю писати, а почну постити тут замовні рекламодавцями статті. Зовсім ні, все це так само не для того що б заробити мільйон доларів США. Я свій блог не збираюся в смітник перетворювати, все це зроблено, для ознайомлення з цими ресурсами.

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері

Реклама на блозі