Завантажити boom premium (мод: активована підписка) на андроїд

19

boom plus (мод: активована підписка) – корисне музичне додаток боом дозволяє підключатися до музичних файлів в ваших сторінках соціальних мереж вконтакте і однокласники. Так само ви отримаєте доступ не тільки до своїх зазначених в соц. Мережах аудофайлів, але і до мільйонів треків розділених на жанри. Щоденні новинки, музика за уподобанням, популярні альбоми та багато іншого.

Користувачі boom на андроїд можуть підключатися до своїх друзів і спільнот, читати стрічки, слухати їх музику, створювати плейлисти і ділитися з іншими користувачами. Так само є можливість завантажити пісні на свій мобільний пристрій, а потім слухати їх оффлайн без підключення до мережі. У преміум підпискою у вас будуть доступні всі платні функції, крім збереження треків в кеш.

За відтворення відповідає потужний аудіоплеєр, який можна підлаштувати під свої смаки. Налаштуйте якість звуку вручну, використовуючи зручний еквалайзер, або ж застосуєте вже готові, створені професіоналами. Ще можна виділити присутність змінних тем оформлення, таймер відключення музики, синхронізацію з last.fm і відправка назви грається треку в ваш статус профілю вк.