Завантажити g-stomper studio (повна версія) на андроїд

15

g-stomper studio – професійний інструмент, який дозволить створювати музику студійної якості на вашому андроїд пристрої. Програма має неймовірно величезний функціонал з яким доведеться довгий час розбиратися, однак якщо ви зрозумієте суть її роботи, то зможете з легкістю писати круті мінуса для електронних і живих виступів.

Ця багатофункціональна драм-машина заснована на покроковому секвенсорі має віртуальний синтезатор (va-beast), що дозволяє без праці створювати різноманітні складні звуки. Його звукові можливості практично безмежні, все в купе з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, вашою фантазією і слухом дозволить швидко написати неймовірно якісну звукову доріжку.

Крім того повна версія дозволить використовувати сітку треків семплера до двадцяти чотирьох доріжок, вести живу гру на барабанах, впроваджувати необмежену кількість ефектів, фільтрів і спотворень. Високоякісний аудіо движок, мікшер на тридцять шість каналів, конвертер і багато-багато іншого. Готові композиції зберігаються в у всіх популярних форматах, якими потім можна поділитися з друзями.