Завантажити ice scream 4: фабрика рода (мод: без реклами | безлімітні пастки і патрони) на андроїд

49

ice scream 4: фабрика роду (мод: без реклами | безлімітні пастки і патрони) – один з найцікавіших хоррор квестів для андроїд пристроїв, в якому вам належить протистояти злісному морозивнику на ім’я рід. Цей негідник схопив ваших друзів і затягнув їх на свою фабрику, де утримує їх силою в залізних клітинах. Вам потрібно встигнути їх усіх врятувати, поки вони не загинули в залі вилучення.

У попередній 3 частини айс крим ми вже рятували своїх товаришів, але лиходій знову їх викрав. Тепер вам знову доведеться придумати як їх звільнити і разом втекти. Для цього досліджуйте величезну карту, знаходите там різні предмети, застосовуйте їх у вирішенні хитромудрих головоломок. Дійте обережно, адже охоронці не дрімають і постійно полюють за вами, і якщо ви прорахуєтеся, то ті вмить попередять свого господаря.

Грамотно ховайтеся від ворогів, розставляйте свої пастки, щоб знешкодити або відвлекти їх. Адже якщо головний вас виявить, то всі праці будуть нанівець і проходити рівень будете заново. Відмінна сюжетна лінія, відеовставки, класна графіка з оригінальним саундтреком, кілька режимів і рівнів складності – все це чекає вас в цьому захоплюючому пригоді.