Збільшення трафіку і поліпшення його якості в короткі терміни

370


Мрією будь-якого блогера є попадання в перші три-п’ять рядків у пошуковій видачі. Але далеко не всім вдається цього домогтися. Чи Проводили ви коли-небудь аналіз поведінки користувачів на особистому сайті? Вивчали джерела трафіку? У цьому матеріалі описано нескладні рекомендації, за допомогою яких можна збільшити кількість трафіку і поліпшити його якість в короткі терміни.

Перше, що необхідно відзначити для себе – завжди потрібно мати план дій для досягнення поставленої мети, в нашому випадку – це трафік. Треба дуже чітко представляти всі можливі способи отримання трафіку, виділити найбільш ефективні, з яких йде найприродніший трафік.

Також необхідно проаналізувати свій сайт з усіх точок зору: оптимізація, контент, юзабіліті, технічна сторона. Виявивши всі слабкі і сильні сторони, можна, з одного боку, виправити допущені помилки й уникати їх у майбутньому, а з іншого — використати переваги в боротьбі з конкурентами.
Отже, основні моменти, на які необхідно звернути увагу:

Якісний та цікавий контент – запорука успіху для будь-якого сайту, якістю його ні в якому разі не можна нехтувати. За допомогою контенту ви повинні спілкуватися з читачем, а якщо необхідно, то приймати участь в обговоренні в коментарях. Тоді люди будуть більш лояльні до вас, будуть повертатися на сайт. • Постійне регулярне оновлення сайту також важливо для просування сайту. З одного боку, відвідувачі завжди отримують нові якісні статті і з часом звикають до їх появи, перевіряючи чи підписуючись на блозі. А з іншого боку, пошукова система порушує ваші позиції, якщо ви регулярно оновлюйтеся якісним текстом.

Грамотне використання ключових слів допоможе вашому сайту в просуванні по тим чи іншим запитам. Тут важливо зрозуміти за яким ключовикам найвигідніше просуватися. Також необхідно набратися досвіду у використанні сервісів по підбору ключових фраз.

Внутрішня оптимізація, в основному за допомогою різних мета-тегів і карти сайту, є однією з ключових частин пошукової оптимізації. Вебмастер просто зобов’язаний оптимізувати кожну сторінку свого сайту.

Під зовнішньою оптимізацією розуміють просування за допомогою різних сервісів статейного маркетингу, бірж посилань, різних безкоштовних інструментів. Нарощування посилальної маси на ваш сайт має велике значення, але все-таки основним пріоритетом має залишатися якісний контент, а вже потім інструменти для пошукових роботів.

Сервіси закладок та соцмережі – на сьогодні це відмінне джерело трафіку. Причому залучення відвідувачів з соціальних мереж не потребує великих матеріальних витрат, потрібно просто бути активним користувачем і пропонувати свій матеріал в рамках соцмережі. Однак, не в кожній тематиці трафік з соціальних мереж цільовим і високоякісним.

Активну участь і постинг на тематичних форумах – теж може послужити джерелом трафіку або способом наростити посилальну масу. У рунеті існують форуми з високим PR, які дозволяють користувачам вставляти посилання в підпис. Це покращує ваше ранжування і, можливо, приверне прямих відвідувачів.

Написання гостьових постів в чужих блогах також збільшує посилальну масу і залучає прямих відвідувачів, які переходять за посиланнями в тексті.

Статейний маркетинг схожий чимось з написанням гостьових постів, з тією різницею, що статті з зовнішніми посиланнями на свій сайт ви розміщуєте на спеціальних біржах. Але це також допоможе збільшити трафік і дасть додаткові зовнішні посилання.

Створення різних інфо-продуктів (наприклад, електронні або аудіо книги, посібники, відео уроки) – це завдання не з простих, але подібна діяльність різко допоможе вам виділитися на тлі конкурентів, а також дасть можливість поділитися цінною інформацією з читачами. Так ви зможете отримати армію вдячних відвідувачів.

Поштовий маркетинг один з найбільш ефективних способів контакту з аудиторією. Збираючи базу адрес через форму підписки на своєму сайті, ви отримуєте безцінний актив. Людям зі своєї бази завжди можна запропонувати знову відвідати сайт або ж придбати який-небудь продукт.

[adsense]