Збільшуємо PR блогу

382

Думаю, що все знаю що таке PR (Page Rank), тому не бачу сенсу вдаватися в подробиці. Ми звикли, що плюс мінус кожні чотири місяці Google робить апдейт і наші блоги отримую оцінку. Особисто я думаю, що для Рунета, а так само для блогосфери, нормальний показник PR для блогу, починається з трійки, а ось для заходу або як це прийнято говорити буржуйнета це п’ятірка.

Останнім часом апдейта не було довго, і поки він буде або може взагалі його не буде, давайте розглянемо варіанти, як збільшити PR нашого блогу.

1. Хороша внутрішня перелінковка сторінок. Запорука успішної перелінковки — мінімум зовнішніх посилань при максимумі внутрішніх головної сторінки вашого сайту або блогу. Робиться це для збільшення посилального ваги головної сторінки, а отже отримання більшого ранжирування в Google.

2. Реєстрація в каталозі DMOZ. Потрапити в каталог не так вже й просто: потрібен по-справжньому якісний сайт, та й чекати схвалення на реєстрацію досить довго. При успішному занесення в DMOZ ви обрадуютесь непоганому підвищення PR.

3. Хитрощі з темами і шаблонами. Припустимо у вас на сайті є розділ, де ви пропонуєте своїм відвідувачам безкоштовно завантажувати шаблони або теми для сайтів або блогів. Хитрість полягає в невеликому виправлення коду шаблону/теми, а саме: у не дуже помітну частину шаблона (зазвичай внизу, footer.php для WordPress) вставляємо посилання на сайт — джерело шаблону, тобто посилання на ваш сайт. Не всі хто викачує теми та шаблони — профі і можуть в результаті ваше посилання залишити. Цей спосіб — плюс до першого (посилальну вагу).

4. Змінюємося посиланнями. Міняємося з сайтами, зі схожими пузомеркамі і тематиками. Не перебарщиваем: пошукові системи не люблять ссилкопомийки. Ресурси для обміну можна знайти на багатьох SEO форумах.

5. Публікація кращих постів в каталогах статей. Хороший, визнаний спосіб підняття PR. Каталогів статей в Мережі повно. Треба лише вибрати дійсно якісний і цікавий пост (бажано з прямими посиланнями на ваш сайт) та опублікувати в каталозі.

6. Інтерв’ю. Дуже хороший спосіб. Хороший не тільки як підняття пузомерок, але і дає вам шанс стати досить відомим блогером чи адміністратором сайту серед колег. Суть: Знаходимо сайт або блог (бажано схожої тематики) з високими показниками PR і ТИЦ і великим числом відвідувачів, зв’язуємося з власником цього ресурсу і слізно благаю дати його інтерв’ю. Розміщуємо отримане інтерв’ю у себе на сайті. 50% успіху від цього полягає в підвищенні в очах ваших відвідувачів як серйозного людини і 50% — людина, яка вам давав інтерв’ю, як правило ставить у себе на порталі посилання на нього, тобто на Ваш ресурс.

7. Найголовніше. Ну і останній з методів — це написання дійсно цікавих і корисних постів. Як правило, якщо відвідувач прийшов у захват від прочитаного на якомусь блозі або на сайті, то він або просто поставить посилання (на ваш пост), або скопіює ваш матеріал і вкаже пряме посилання на оригінал (на вас).

А як ви думаєте коли буде новий апдейт PR (Page Rank)?