Збори фільму «людина-павук: немає шляху додому “у росії ще не оминули” венома 2»

26

Вже другий тиждень поспіль «людина-павук: немає шляху додому» лідирує в прокаті по всьому світу, в тому числі і в росії, де стрічка конкурувала з вітчизняними блокбастером ” останній богатир: посланник темряви» .

Хоча фільм з російських казок намагався вирвати лідерство, кінокомікс marvel з великим відривом завершив другий уїк-енд. Більш того, збори перевищили позначку в 1,8 мільярда рублів, а це означає, що вже на цьому тижні проект стане найкасовішим в цьому році, обійшовши «венома 2» (2,1 млрд руб).

За другий уїк-енд «немає шляху додому» зібрав близько 380 мільйонів рублів, показавши падіння приблизно в 65%, що досить природно для великих фільмів. Той же «веном 2» втратив близько 65% дебютної каси.

Загальні світові збори тріквела «людини-павука» перевищили 1,054 мільярд доларів, що робить його найкасовішим фільмом 2021 року.

Що стосується нового «останнього богатиря» , то він зміг освоїти на старті лише 310 мільйонів рублів. Очевидно, що саме він лідируватиме на святах, тому авторам не варто особливо переживати.